„První poločas byl hodně opatrný z obou stran, nikdo nechtěl udělat chybu. Ve 38. minutě šel navíc soupeř po dvou žlutých kartách do deseti. To bych řekl, že nám paradoxně spíše ublížilo,“ vracel se k utkání s Aritmou kapitán viktoriánů Michal Drahorád.

Nabídnutou přesilovku využili fotbalisté od Ferdinandova pramene až po změně stran a vše se rýsovalo do vítězného konce, jenže realita byla zcela jiná.

„Podařilo se nám sice dát vedoucí branku, ale vzápětí jsme hned nesmyslně inkasovali. Bylo to po našem zaváhání, což se prostě nesmí stát, a soupeře jsme tím dostali na nohy,“ zlobil se nad rychlou vyrovnávací brankou soupeře Drahorád.

Mariánky poté zabraly, ale brankově opět uhodilo na druhé straně, což zlomilo definitivně snahu Viktorie, které tak opět zbyly oči jen pro pláč.

„Sice jsme si vytvořili minimálně tři čtyři gólové šance, které jsme nevyužili, a navíc v 70. minutě jsme si dali vlastní branku. Aritma poté urputně bránila v devíti lidech na půlce a my se jen těžko dostávali do dalších šancí. Bylo to pro nás smolné utkání, které jsme určitě měli zvládnout,“ kroutil hlavou nad zbytečně ztraceným zápasem kapitán Mariánských Lázní.

O víkendu se vydají viktoriáni v dalším kole Fortuna Divize A na horkou půdu třetích Klatov. „Musíme se z porážky oklepat a přivézt body z Klatov. Nečeká nás tam nic jednoduchého, ale určitě se o body porveme,“ slibuje závěrem Drahorád.