V sobotu 28. července mají před sebou přípravný duel s domažlickou Benfikou, která v loňském ročníku krajského přeboru Plzeňského kraje skončila na druhém místě. „Víme, že nás čeká náročný zápas s velmi kvalitním týmem,“ poukazoval trenér Mariánských Lázní Stanislav Purkart na velkou sílu soupeře.

Duel se odehraje překvapivě na hřišti v Klenčí, otázkou však zůstává hodina výkopu. „My chceme naše hřiště co nejvíce šetřit, proto budeme hrát v Klenčí, ale otázkou zůstává, v kolik hodin bude výkop. Já bych chtěl hrát dopoledne, ale uvidíme, jak vše nakonec dopadne,“ narážel Purkart na dvě možnosti, které přicházejí v úvahu, a to 10.00 či 17.00 hodin.
Pro Viktorii to bude navíc generálka před vystoupením v předkole MOL Cupu na půdě divizní Souše. „K dispozici tentokrát nebude Denk. My si chceme v utkání s Domažlicemi vyzkoušet variantu bez Matěje Kravara, který bude stát kvůli vyloučení. samozřejmě ještě budeme ladit herní projev,“ podotkl k zápasové taktice Purkart. Počítat bude moci mariánskolázeňský kouč s útočným umem Pavla Veselého, který zamířil do týmu u Ferdinandova pramene z Lomnice. „Na tréninku vypadal hodně dobře, takže věřím, že pro nás bude přínosem,“ přeje si závěrem trenér Viktorie.

Ilustrační foto.
Kraj je proti rušení krematoria, město trvá na svém