Marně. Tentokrát se navrátili viktoriáni s prázdnou, když v Berouně prohráli po jediné přesné ráně, která padla již v prvním poločase, přesněji v 18. minutě, a měl ji na svědomí Tomáš Lhotka.

„Je to škoda, jelikož jsme odehráli velmi dobré utkání,“ smutně načal své hodnocení utkání na půdě Berouna trenér Mariánských Lázní Stanislav Purkart. „Do prvního poločasu jsme vstoupili aktivně, ale bohužel jsme obdrželi branku v 18. minutě, když jsme nechali prostor po rohovém kopu Lhotkovi a ten toho dokázal využít,“ zklamaně narážel Purkart na rozhodující moment duelu. I přesto, že Viktoria prohrávala, bojovala. „Vytvořili jsme si nějaké šance, měli i střely z dálky, ale prostě tentokrát se nám nepodařilo vstřelit branku,“ poukazoval trenér Viktorie.

„Prostě se k nám fotbalová štěstěna obrátila zády,“ vypočítával Purkart a pokračoval: „My jsme si sice vytvořili tlak v závěru duelu, ale bez gólového efektu. Na druhou stranu musím říci, že domácí byli hodně nebezpeční ve vápně.“

Předposlední vystoupení v podzimní části Fortuna Divize A Mariánským Lázním nevyšlo. „Samozřejmě že jsme pomýšleli na bodový zisk, ale bohužel je to kulatý, takže se musíme přichystat na poslední zápas se Soběslaví,“ dodal k utkání Purkart.

Český lev – Union Beroun – FC Mariánské Lázně 1:0 (1:0).
Branka: 18. Lhotka Tomáš. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 3:4. Diváci: 150.
M. Lázně: Šmejkal – Lukáš, Cinkanič (87. Maule), Štěpán, Denk – Kravar (85. Parák), Grambal – Pěček (73. Stehlík), Sadílek, Drahorád – Nedbalý (82. Šilhán).

Ostrov krajské derby nezvládl, když na svém stadionu podlehl Březové 1:2.
Divize B: Derby rozsekl kat Vaněček