FC Viktoria Mariánské Lázně – TJ Tatran Sedlčany 2:2 (1:0). Branky: 24. a 73. Holub Petr – 61. Krůta David, 75. Lípa Pavel. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 3:2. Diváci: 150.
Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal – Lukáš, Cinkanič, Kořistka, Prokš – Popovič, Drahorád, Kapolka, Habart – Popovič (73. Nedbalý) – Holub.

„Mohli jsme i prohrát,“ zlobil se po utkání trenér Mariánských Lázní Otakar Dolejš.

A měl k tomu řádný důvod. Po skvělém vystoupení na půdě Berouna v uplynulém kole totiž zaostala jeho družina ve všech směrech.

„Z naší strany to bylo hodně nervózní utkání. Byli jsme pomalí, těžkopádní, zpracování míče bylo špatné,“ hořekoval nad výkonem svých svěřenců Dolejš.

I přesto, že se Viktorii herně nedařilo, během duelu dvakrát vedla. „Sedlčany hrály zezadu a vsázely na brejky, kdy nás hodně zlobily, i přesto jsme vstřelili brankua já si myslel, že to z nás spadlo, ale bohužel,“ poukazuje Dolejš.

„Po změně stran hráči soupeře začali ještě více jezdit a byli lepším týmem. I přesto jsme opět udeřili brankově my, ale vedení neudrželi a po vyrovnání jsme mohli ještě prohrát,“ naráží na výborný výkon posledního celku tabulky.

Marián Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Naprosto zbytečná prohra, zlobil se trenér Slavie Geňo

„Soupeř více chtěl a na hřišti to bylo vidět, jsem z našeho výkonu hodně rozčarovaný,“ dodává Dolejš k hodnocení zápasu, ve kterém bral jeho tým nakonec alespoň bod.


Načítám tabulku …