Sobota, 21. října

Fortuna divize A: Sokolov – Tachov (10.15), Mariánské Lázně – Soběslav (13.30).

Fortuna divize B: Březová – Český Brod (10.15).

Divize A, ženy: Slavia Karlovy Vary – Bakov (14.30, Drahovice).

Krajský přebor mužů: Lokomotiva KV – Nové Sedlo (10.15), Trstěnice – Chodov (10.30), Lomnice – Citice (15.30), Královské Poříčí – Vintířov (15.30), Hroznětín – Slavia Karlovy Vary B (15.30).

I. A třída mužů: Dolní Rychnov – Kraslice (12.30), Skalná – Svatava (12.30), Aš/Hazlov – Loket (Střelnice, 12.30), Nejdek – Březová B (12.30), Pila – FC Cheb (15.30).

I. B třída mužů: Chyše – Teplá (10.30), Horní Slavkov – Lipová (10.30), Kynšperk – Kolová (10.30), Tři Sekery – Plesná (12.30), Dolní Žandov – Vojkovice (15.30), Hranice – Nová Role (15.30), Jiskra Březová – Královské Poříčí B (15.30).

Krajský přebor dorostu: Horní Slavkov – Teplá (14.00), Toužim/Chyše – Sedlec (14.00).

Krajská soutěž dorostu: Nejdek/Nová Role – Merklín/Abertamy (10.30), Dolní Žandov/Kynžvart – Chodov (10.30).

Okresní přebor mužů Karlovarska: Božičany – Děpoltovice (10.30), Dalovice – Jáchymov (10.30), Bečov – Dvory B (12.30), Útvina – Hroznětín B (15.30), Merklín – Sedlec (15.30), Bochov – Sadov (15.30).

III. třída mužů Karlovarska: Krásné Údolí – Nové Hamry (12.30), Abertamy – Stanovice (15.30), Potůčky – Kolová B (15.30).

Okresní přebor mužů Sokolovska: Jindřichovice – Krajková (15.30), Bukovany – Habartov (15.30), Krásno – Dolní Rychnov B (15.30), Okresní přebor mužů Chebska: Trstěnice B – Nový Kostel (14.30), Vojtanov – Kynžvart (15.30).

Ale Zach již není trenérem mariánskolázeňské Viktorie.
Šok na západě Čech. Tým vede divizi, ale propustil trenéra. Kvůli sponzorovi

Neděle, 22. října

Krajský přebor mužů: Mariánské Lázně B – Dvory (10.30, Drmoul), Toužim – Ostrov B (15.30).

I. A třída mužů: Sokolov B – Františkovy Lázně (15.30), Hvězda Cheb B – Žlutice (17.00).

Krajský přebor dorostu: Mariánské Lázně – Sokolov B (10.00), Kadaň – Hvězda Cheb(14.00), FC Cheb/Skalná – Ostrov (14.00).

Krajská soutěž dorostu: Loko KV/Dalovice – Lomnice/Habartov (10.30), Svatava – Františkovy Lázně (12.30).

Okresní přebor mužů Karlovarska: Stará Role – Nejdek B (10.30).

III. třída mužů Karlovarska: Štědrá – Hájek (12.30), Chyše B – Počerny (14.00), Žlutice B – Otročín (15.30).

Okresní přebor mužů Sokolovska: Lomnice B – Nové Sedlo B (15.00), Svatava B – Oloví B (15.30).

Okresní přebor mužů Chebska: Hrozňatov – Křižovatka (10.30), Hranice B – Luby (14.00), Milhostov – Velká Hleďsebe (14.00), Loko Mariánské Lázně – Stará Voda (14.00).

Aleš Zach, trenér FC Viktoria Mariánské Lázně.
Viktoria vyplatila nováčka z Tachova, čtyřmi zásahy