Nejvyšší výhru kola zaznamenala rezerva karlovarské Slavie.

Ta se představila na půdě Chodova, kde dosáhla i díky posilám z třetiligového A-týmu, na výhru 8:2. Hned tři hráči v dresu sešívaných se během duelu dvakrát zapsali do střelecké listiny, a to Alozie, Didier a Markovych. Záložní tým Slavia tak přihodil na své krajské konto jubilejní dvacátou výhru.

Z vysoké výhry se radovalo také Nové Sedlo, které hostilo jedenáctku Hroznětína. Nakonec si výběr ze Sokolovska připsal na svůj účet výhru 6:1, když k ní přispěl třemi trefami Radek Rychna, který se prokousal s patnácti zásahy na průběžnou osmou příčku v tabulce střelců.

Na vysokou výhru dosáhla také rezerva Ostrova, která na své umělce rozdrtila výběr Trstěnic, když z toho byla výhru 7:1, ke které dvěma góly přispěl Jaroslav Zedníček, s šestnácti góly nejlepší kanonýr ostrovského výběru.

Nepopulárního bůra musely skousnout v domácím prostředí Citice. Poslední celek tabulky nestačil na rezervní tým mariánskolázeňské Viktorie, kterému podlehl 0:5.

Citice tak jako jediný tým krajského pelotonu ještě v domácím prostředí nedosáhla na výhru, když to navíc pro ně byla desátá domácí prohra, pod kterou se podepsal v trikotu vítěze čtyřmi přesnými zásahy Tomáš Šilhán.

Sokolovské derby opanovalo před zraky svých fanoušků Královské Poříčí, které udolalo Lomnice 1:0, i díky zákrokům svého kouče, který jistil výhru Poříčí mezi třemi tyčemi, když si navlékl brankářské rukavice.

O jediný gól derby se pak zasloužil, již ve čtvrté minutě Lukáš Kalous, který tak vystřelil svému výběru v bitvě tabulkových sousedů jedenáctou výhru v soutěži.

V další bitvě tabulkových sousedů, která se odehrála ve Vintířově, kam dorazila karlovarská Lokomotiva, se nakonec body po výsledku 2:2 dělily. Pro Vintířov to tak byl cenný bodový zisk, který ho vzdálil Lokomotivě v tabulce na rozdíl tři body.

Výsledky, 25. kolo:

Chodov – Slavia Karlovy Vary B 2:8 (1:3). Branky: 17. Šimon Horák, 71. Štefan Chyla – 15. Giorgi Kharebashvili, 31. a 44. Philippe Régis Lucas Didier, 53. a 75. Vasil Markovych, 62. Marián Geňo, 63. a 85. John Alozie.

Vintířov – Lokomotiva KV 2:2 (1:1). Branky: 16. Roman Prokop, 85. Radek Bečvář – 37. vlastní (Jan Plesník), 64. David Malcát.

Citice – Mariánské Lázně B 0:5 (0:3). Branky: 25. , 37. , 57. a 64. Tomáš Šilhán, 27. Filip Florian.

Královské Poříčí – Lomnice 1:0 (1:0). Branka: 4. Lukáš Kalous.

Nové Sedlo – Hroznětín 6:1 (1:0). Branky: 16. Jakub Rau, 59. Robert Faber, 68. , 73. a 87. Radek Rychna, 89. Ondřej Parth – 85. Milan Sýkora.

Ostrov B – Trstěnice 7:1 (3:1). Branky: 36. Martin Matoušek, 40. Lukáš Slavík, 42. Pavel Veselý, 47. a 49. Jaroslav Zedníček, 71. Vojtěch Majer, 87. Jakub Toth – 6. Roman Pořádek.

Dvory – Toužim (odloženo).


Načítám tabulku ...