Další ´fotbalový úspěch´si připsala na svůj účet TJ Karlovy Vary-Dvory. Nově budou hrát Dvory v krajské I. A třídě, kde nahradí TJ DDM Stará Role, když Staroroláci budou hrát v nové sezoně okresní přebor mužů Karlovarska. 

Ještě se ani neujal oficiálně funkce hlavního trenéra Dvorů, a už kouč Ladislav Vízek mohl slavit úspěch. V nové sezoně totiž povede svůj klub už v krajské I. A třídě, když Dvory akceptovaly nabídku, kterou dostaly po odstoupení Staré Role do okresní soutěže.

close Sokolovská rezerva se po dlouhých letech navrací zpět na krajskou mapu. info Zdroj: Daniel Seifert zoom_in Sokolovská rezerva se po dlouhých letech navrací zpět na krajskou mapu.

Lídr loňské sezony krajské I. B třídy tak má před sebou další velkou výzvu, kterou bezesporu krajská I. A třída je. Uvolněné místo po Dvorech překvapivě zaujala v krajské I. B třídě rezerva sokolovského Baníku, která v loňské sezoně skončila na první příčce ve sdružené okresní soutěži okresu Cheb a Sokolov. Pro sokolovského trenéra Milana Pariho a jeho družinu to bude pořádná fotbalová výzva.