Ve skupině, ve které je v sázce vítězný pohár, složil reparát Chodov, tedy lídr tabulky.

Ten na svém pažitu vůbec nepotěšil smíšený tým horalů Merklína a Abertam, když si v tomto duelu otevřel střelnici. Nakonec hráči Spartaku dosáhli na výhru 7:0, pod kterou se zapsal hattrickem Šimon Horák.

Navíc si Chodováci udrželi na čela tabulky čtyřbodový náskok před hlavním pronásledovatelem, kterým je sdružený tým Lomnice a Habartova.

Výběr ze Sokolovska se o víkendu představil na Chebsku, kde poměřil své síly se složeným týmem Dolního Žandova a Kynžvartu, a nakonec z toho byla výhra 5:2, ke které přispěli dvěma gólovými zápisy Adam Runge a Albert Ferenc.

To ve druhé skupině, ve které se hraje o konečné páté až desáté místo, se opět dařilo Svatavě. Ta si dojela pro druhou nadstavbovou výhru na Růžový Vrch, kde se ji postavil sdružený tým karlovarské Lokomotivy a Dalovic.

Svataváci zlomili soupeře až po změně stran, kdy mu v závěrečné dvacetiminutovce vstřelili dvě branky, čímž tak vyhráli 2:0. Ve druhém duelu skupiny nedotáhla sedlecká rezerva dobře rozjetý duel s Březovou do vítězného konce.

Po prvním poločase si dorostenci Sedlece sice vystřelili dvoubrankový náskok, ale o ten po změně stran přišli, když Březová přidala na obrátkách a třemi zásahy v řadě dotáhla duel do výhry 4:3.

Nadstavba, 2. kolo, o 1. - 5. místo:

Chodov – Merklín/Abertamy 7:0 (3:0). Branky: 13. Martin Horváth, 22. Tomáš Pačan, 37. Martin Grillo, 69. , 72. a 80. Šimon Horák, 72. Jakub Michálek.

Dolní Žandov/Kynžvart – Lomnice/Habartov 2:5 (1:1). Branky: 3. a 89. Tomáš Kuvík (druhá z PK) – 44. a 57. Adam Runge, 62. a 66. Albert Ferenc, 79. Ladislav Kalčík.

Nadstavba, 2. kolo, o 6. - 10. místo:

Lokomotiva KV/Dalovice – Svatava 0:2 (0:0). Branky: 76. Jan Mach, 89. Václav Kováč.

Sedlec B – Březová 3:4 (3:1). Branky: 6. a 45. Radek Labašta, 23. Maikel Miko – 28. Miroslav Jankovský, 48. a 70. Jakub Baran, 55. Adam Sloboda.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...