Nakonec se musel spokojit ve čtvrtém pokračování podzimní části pouze s bodovým ziskem, když na svém stadionu remizovals týmem Chyše 2:2.

„Kdyby mi kdokoliv řekl před zápasem, že s Chyší uhrajeme bod, budu ho brát všemi deseti,“ poukazuje trenér Sedlece Marian Štycha. Jenže sedlecká družina měla zápas dobře rozjetý. Ve 4. minutě se ujali vedení po brance Davida Štěpána a o čtyřicet minut později navýšil vedení Jakub Vydra.

„Konečně to, co jsme si řekli před zápasem v kabině, bylo vidět i na hřišti,“ chválil si výkon svého týmu Štycha.

„Musím říct, že nám první poločas vyšel opravdu hodně dobře, asi zatím nejlepší poločas v I. B třídě,“ pochvaloval si kouč Sedlece a ještě přidal: „Šancí jsme měli více, je škoda, že jsme je nedokázali využít.“

Po změně stran však udeřila gólově i Chyše, která se kontaktní brankou navrátila zpět do utkání. „Bohužel se nám začátky druhého poločasu nedaří a Chyše svou zvýšenou aktivitou vstřelila kontaktní branku,“ říká Štycha k neúspěšnému vstupu do druhé pětačtyřicetiminutovky. Pro jeho tým však bylo ještě hůře.

I. B třída: Sedlec - Chyše 2:2 (2:0).I. B třída: Sedlec - Chyše 2:2 (2:0).Zdroj: Daniel Seifert „My jsme měli za stavu 2:1 gólovou šanci, ale nevyužili ji, soupeře podržel gólman a vzápětí přišlo vyrovnání,“ vrací se k vyrovnávací trefě ze 73. minuty. „Poté jsme dost znervózněli a začali dělat chyby, naštěstí nás podržela skvělá obrana a dobře chytající náhradní brankář Martin Toka,“ chválil si Štycha výkon obranného valu Sedlece.

Nakonec o vítězství mohla rozhodnout jak Chyše, tak i Sedlec. „V závěru jsme si vytvořili určitý tlak, ale bohužel k brance to již nevedlo,“ poznamenal k závěru zápasu trenér Sedlece. I přes bodový zisk panovalo v sedlecké kabině zklamání.

„Myslím si, že ve druhém poločase byla aktivnější Chyše, takže je spravedlivá, i když jsme měli zápas velmi rozehraný a chtěli jsme tři body. Byl to pro nás těžký zápas, ale věřím, že pokud takto budeme hrát v každém zápase, nějaké výhry konečně přijdou,“ přeje si závěrem Štycha.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …