„Naše cíle na umístění musí a jsou daleko náročnější než je desátá příčka . Samozřejmě jsou na místě určité důvody, které odpovídají našemu umístění, kdy jsme měli dost zraněných, nové hráče, dovolené, ale na toto se nemůžeme vymlouvat,“ poukazoval Martin Karbula, že ne vše šlo podle jeho představ.

„Za mě a kabinu cítím, že máme na víc. Jen nesmí zůstat u toho, že to tak cítíme, nebo si myslíme, ale musíme pro to něco udělat a tvrdě pracovat. Pak se lepší výsledek dostaví,“ věří svému týmu hroznětínský kouč.

A právě Hroznětín před startem podzimní části pomýšlel na vyšší příčky, jenže realita byla jiná.

„Byla spousta utkání, které jsme ztratili ke konci utkání, a to po našich hrubých chybách, které plynuly z lehkovážnosti a pocitu, že se nic už nemůže stát. Zároveň mě mrzí, že jako mužstvo máme dost zraněných hráčů a následně pak musíme rotovat a lepit sestavu, kde se dá a stojí nás to body,“ přiblížil v kostce, co ho během první poloviny soutěže trápilo.

„Naopak mě potěšilo, že pokavaď se sejdeme a makáme jeden za druhého, tak dokážeme být konkurence schopným i mužstvům v popředí tabulky,“ řekl k pozitivu svého výběru Karbula. Zimní přípravu absolvovali hráči Olympie překvapivě stejně jako tomu bylo během sezony.

„Zimní příprava v našich podmínkách byla taková, že jsme trénovali stejně jako v sezoně, tedy dvakrát týdně a o víkendu byl buď zápas v rámci zimního turnaje v Ostrově, za což patří velké díky pořadatelům, že toto vůbec dělají a dávají nám tak možnost zrealizovat zápasy, nebo měli kluci individuální tréninkový plán,“ přiblížil náplň zimních galejí Karbula.

Již během podzimní části trápil hroznětínský výběr značně úzký kádr. A ten doznal během přestávky opravdu pouze kosmetických změn. „Souhlasím, že nás trápil úzký kádr a jak jsem zmiňoval, mělo to své příčiny. Někdo nám odešel, ale zároveň i přišel, kdy stav a počet bude více méně stejný jako na podzim,“ narážel Karbula na přerušení činnosti Michala Kobery a příchod Dominika Verebelyho z karlovarské Slavie.

A s jakými cíli bude Hroznětín vstupovat do druhé poloviny soutěže? „Naše postavení není ideální a my musíme pomýšlet výše, pokavaď by tomu tak nebylo, tak to pak vůbec nemusíme dělat a zároveň by mě to ani nemotivovalo takové mužstvo trénovat, co nechce mít vysoké ambice,“ doplnil závěrem Karbula.

TJ Olympie Hroznětín
Brankáři: Jiří Rams (99), Martin Tamáš (83). Obránci: Jiří Klas (00), Jiří Vodrážka (90), Kryštof Čejka (03), Šimon Surma (05), Martin Burkyt (91), Jakub Rahmouni (02), Jan Michlík (86). Záložníci: Petr Němec (98), Petr Gabriel (99), Jakub Vrba (93), Christian Horváth (77), Jakub Vodrážka (91), Michal Gruber (00), Dominik Verebely (01). Útočníci: Tomáš Koch (90), Matyáš Hron (01), Milan Sýkora (88), Jan Eret (83), Martin Schneider (86).
Přišli: Dominik Verebely (FC Slavia Karlovy Vary).
Odešli: Michal Kobera (ukončená činnost).
Hlavní trenér: Martin Karbula; asistent trenéra: Martin Tamáš; vedoucí týmu: Jan Eret; trenér brankářů: Martin Tamáš; předseda klubu: Jan Eret.


Načítám tabulku ...