„Spokojeni jsme tak napůl, jelikož si myslím, že jsme mohli o tři, čtyři body více, ale prostě je nemáme,“ ohlédl se za první částí krajského přeboru toužimský trenér Marek Hejkal.

Toužimi se dařilo v podzimní části překvapivě více na hřištích soupeřů, kde vyválčila v sedmi duelech osm bodů, v domácím prostředí pak k tomu přihodila bodů pět.

„Bohužel jsme jedenáctí, a musíme se s tím smířit,“ říká smířlivě Hejkal. Zimní příprava, kterou Toužim absolvovala, ale nebyla vůbec podle představ trenéra. Tým, který trénoval dvakrát v týdnu, odehrál během zimních galejí pouhé dva zápasy, a také docházka nepatřila k těm nejlepším, což potvrdil i toužimský trenér.

„Za svou éru, co se motám kolem fotbalu, jsem nic horšího nezažil. Prakticky jsme odehráli jen dva přípravné zápasy, o účasti na tréninku ani radši mluvit nebudu,“ marně hledal slova Hejkal.

Tým pak během fotbalové výluky doznal jen kosmetických změn. Směrem do Citic zamířil Jiří Legr, naopak do Toužimi přišelz chebského FC Daniel Staněk.

„Kádr doznal jen malých změn, ale přesto jej budeme chtít stabilizovat, když ho doplníme dorostenci,“ podotkl Hejkal ke kádru, který vyztuží Toužim mladými puškami.

Po nepovedené zimní přípravě, tak Toužim naskočí do jarní části krajského přeboru se skromnými cíli. „Jak jsme již řekl, musíme stabilizovat kádr, když budeme chtít navázat na podzimní část, která sice nebyla bodově podle našich představ, ale dá se na ní stavět,“ vysvětloval toužimský kouč.

„Co se týká cíle, tak bychom chtěli udržet krajský přebor, ale vše bude záležet na hráčích,“ je si vědom toužimský kouč, že sám nic nezmůže.

SK Toužim
Brankáři: Tomáš Jílek (01), Miroslav Šipula (94), Jiří Nekvapil (83). Obránci: Vojtěch Nováček (98), Jan Frank (97), Zdeněk Dvořák (96), Karel Pejšek (05), Tomáš Borek (86). Záložníci: Daniel Řehák (06), Miroslav Očko (99), Jiří Bláha (92), Daniel Staněk (04), Lukáš Marek (02). Útočníci: Radek Svoboda (02), Miloslav Hotěk (84), Libor Slivčák (96), Jan Horvát (05).
Přišli: Daniel Staněk (FC Cheb).
Odešli: Jiří Legr (TJ Sokol Citice).
Hlavní trenér: Marek Daněk; asistent trenéra: Marek Hejkal; vedoucí mužstva: Miroslav Plášil; předseda klubu: Josef Bartáček.


Načítám tabulku ...