„S podzimem jsme spokojeni. Myslím, že na nováčka jsme si nevedli špatně,“ chválil si postavení svého výběru po podzimní části přeboru trenér ostrovské rezervy Štěpán Dvořák.

Ostrováci při své premiéře mezi krajskou smetánkou vsadili na kabinu, a to se jim řádně vyplatilo. „Myslím si, že naší hlavní zbraní byla a je týmovost. Naše sestava se často měnila, proto jsem rád, že jsme se ve složitých situacích dokázali semknout,“ přiblížil Dvořák, z čeho jeho tým v podzimní části nejen herně, ale i bodově profitoval.

Přípravu absolvovala rezerva v domácích podmínkách, když využívala vesměs zbrusu novou umělku. Navíc se představila na ostrovském turnaji, ve kterém se střetla převážně s týmy právě z krajského přeboru. „Využívali jsme naší umělku, kdy jsme trénovali dvakrát v týdnu,“ řekl k přípravě Dvořák.

Do jarní části naskočí ostrovská rezerva beze změn, když bude vsázet na podzimní kádr. Ten budou doplňovat hráči z divizního A-týmu. „Záleží vždy na domluvě. Z A-týmu nám pomáhají hráči, kteří nejsou v divizi tolik vytížení, a já jsem rád, že za B-tým chodí hrát rádi,“ upřesnil Dvořák.

Ostrov by rád navázal na jaře na výborný podzim. „Budeme chtít navázat na výsledky z podzimu. Úspěch pro nás bude, když se naše hra bude líbit, a i my z ní budeme mít dobrý pocit. Do jakých pater tabulky nás to vynese, se necháme překvapit. Věřím, že můžeme hrát vysoko,“ doplnil závěrem Dvořák.

FK Ostrov B
Brankáři: Milan Dobeš (76). Obránci: Matyáš Reinl (03), Filip Tomáň (88), Jan Liška (78), Petr Filák (93), Tomáš Navrátil (02), Lukáš Kunz (96), Lukáš Chomát (01). Záložníci: Karel Jiřík (04), Denis Fabry (04), Michal Kiš (03), Šimon Franc (04), Martin Rašman (85), Vojtěch Majer (03), Zdeněk Vlasák (86), Pavel Veselý (93). Útočníci: Lukáš Slavík (03), František Doboš (80), Karel Novák (94).
Hlavní trenér: Štěpán Dvořák; vedoucí mužstva: Petr Groh.