V prvním duelu vyrukovala na své umělce ostrovská rezerva na Chodov. Tým ze Sokolovska opanoval první poločas, který vyhrál rozdílem jedné branky.

„Utkání jsme nezačali dobře. Soupeř byl v úvodu pohyblivější a přesnější v kombinaci. Po obdržené brance a několika výtečných zákrocích našeho gólmana se naše hra začala pomalu zlepšovat a poločas tak skončil 0:1,“ vracel se k utkání ostrovský trenér Štěpán Dvořák.

Po změně stran, ale Ostrováci třemi góly přehoupli ukazatel skóre na svou stranu. Ve druhé půli se nám podařilo navázat na zlepšený výkon z konce prvního poločasu, což jsme vyjádřili i gólově,“ narážel trenér Ostrova na tři góly, kterého jeho tým po změně stran zaznamenal.

Ve druhém duelu se střetl Hroznětín s Nejdkem. Hroznětínský výběr opanoval první polovinu zápasu, během které slavil čtyři vstřelené branky. To druhé dějství zase patřilo Nejdku, který zahájil stíhající jízdu, když vstřelil tři branky, ale kýženého vyrovnání se nedočkal.

Výsledky, I. kolo:

Ostrov B – Chodov 3:1 (0:1). Branky: Jan Sýkora 2, Martin Rašman – Šimon Horák.

Hroznětín – Nejdek 4:3 (4:0). Branky: Milan Sýkora 2, Petr Gabriel, Martin Schneider – Jakub Jílek, Tomáš Hofman, Martin Myslivec.

Tabulka střelců po 1. kole

2 – Jan Sýkora (Ostrov B), Milan Sýkora (Hroznětín), 1 – Martin Rašman (Ostrov), Šimon Horák (Chodov), Jakub Jílek, Tomáš Hofman, Martin Myslivec (všichni Nejdek), Petr Gabriel, Martin Schneider (oba Hroznětín).

II. kolo, sobota, 17. února, UMT Ostrov: Ostrov B – Nejdek (13.30).