„Hrálo se třikrát pětadvacet minut, když se hráči během hry střídali v týmech,“ prozradil ostrovský trenér Karel Tichota. „Chtěli jsme vidět hráče v podobném zatížení, které nás čeká od tohoto týdne v soutěžích,“ narážel ostrovský trenér na start jarní části krajských soutěží, do kterých naskočí nejen A-tým, který bude usilovat v krajském přeboru o udržení první příčky, která zaručuje návrat do divizní soutěže, ale také B-tým, který se po podzimní části drží v krajské I. A třídě na čtvrté pozici.

Karel Tichota, trenér FK Ostrov.
Motivaci máme dostatečnou, poukazuje Tichota, trenér Ostrova

A právě ostrovské áčko čeká na úvod druhé části soutěže náročný duel, který se ponese v duchu derby, když se Ostrováci představí na půdě Hroznětína, tedy loňského vicemistra krajského přeboru. „Věřím, že jsme dobře připraveni a povedeme si v nich úspěšně,“ přeje si Tichota navázat na úspěšný podzim, ve kterém dosáhl jeho výběr na třináct výher v řadě za sebou.

„Pauza byla dlouhá, a tento týden nás čeká derby v Hroznětíně, který na domácím hřišti určitě neprodá kůži lacino,“ je si vědom ostrovský trenér, že na úvod jarní části nečeká jeho tým nic lehkého.

Modrá – Oranžová 4:5 (0:0, 1:3, 3:2). Modrá: Macura - Rašman, Reinl, Nutsu, Liška, Chomát, Šupík, Hackl, Franc, Majer, Kostka, Novotný. Oranžová: Süttö - Janda, Toth, Sýkora, Mestl, Veselý, Kiš, Machek, Dušek, Bursík, Slavík, Zedníček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...