Zejména ve šlágru kola, který se odehrál v Chodově, kde se představil Hroznětín, rozhodčí v čele s hlavním sudím Karlem Hochem vůbec svou roli nezvládli. Nad jejich výroky totiž někdy zůstal rozum stát, a to doslova, když zůstalo nepotrestáno hned několik ostrých zákroků, které měly být odměněni karetním trestem. Například faul chodovského Bečváře, kdy mohl upalovat sám na branku hroznětínský Klauz, ale tento zákrok zůstal bez potrestání. Poté se hra ještě více přiostřila. 

Michal Süttö (vlevo), Lukáš Jankovský (vpravo). Trenéři FK Ostrov.
FORTUNA DIVIZE B: Dobrá práce. Ostrov senzačně urval skalp favorizovaného Mostu

O tom svědčí i tři červené či sedm žlutých karet. Ale zpět k fotbalu. Nakonec se z těsné výhry radoval Hroznětín, který se prosadil ze značky pokutového kopu, čímž dosáhl na sedmou podzimní výhru, zatímco Chodov utrpěl druhou prohru v řadě za sebou a jeho náskok na čele tabulky se rázem ztenčil na pouhý bod.

Zaváhání Chodova využil Vintířov, který se představil před svými fanoušky v souboji s FC Cheb, a byla z toho tříbranková výhra, která ho posunula na druhou příčku, právě před třetí Hroznětín. Důležité vítězství si připsala na konto Lomnice, která hostila předposlední Žlutice, jež nakonec porazila rozdílem dvou branek. Do kolonky výher tak zapsala číslo čtyři. V souboji tabulkových sousedů uspělo Královské Poříčí, které po třech vstřelených brankách urvalo skalp Nejdku, a v tabulce se vyhouplo na čtvrté místo.

FC Rokycany - FK Hvězda Cheb 2:1
FOTO: Viktoria i Hvězda na body nedosáhly, Březové se stala osudnou 90. minuta

Cenné vítězství slavili o víkendu Kohouti z Františkových Lázní, kteří porazili dvěma góly rezervu karlovarské Slavie. Vysokou výhrou potěšila své fanoušky v rámci derby karlovarská Lokomotiva, která porazila Novou Roli šestibrankovým přídělem.

Nutno však podotknout, že ani v tomto případě se zápas rozhodčím vůbec nepovedl, zejména pak pomeznímu Martinu Tichotovi, který pustil dva nepřehlédnutelné pytle, po kterých hosté dvakrát inkasovali. Ale v jeho podání to nebyl v tomto souboji ojedinělý přehmat.

V posledním utkání kola museli skousnout již desátou porážku v řadě hráči Toužimi, kteří nestačili na Nové Sedlo, od nějž vyfasovali čtyři branky.

KRAJSKÝ PŘEBOR, 10. kolo

Františkovy Lázně – Slavia Karlovy Vary B 2:0 (0:0). Branky: 71. Lukáč Martin, 80. Strnad Milan.

Královské Poříčí – Nejdek 3:1 (1:1). Branky: 18. Unger Daniel, 47. Kratochvíl Marek, 64. Šellong Jiří – 17. Schlosser Jiří.

Vintířov – FC Cheb 4:1 (3:0). Branky: 5. Galajda Ondřej, 24. Prokop Roman, 45. Havel Milan, 79. Tamajka Lukáš – 49. Šiman Václav.

Chodov – Hroznětín 0:1 (0:1). Branka: 17. Vodrážka Jiří (PK).

Lomnice – Žlutice 3:1 (1:0). Branky: 40. Ptáček Tomáš, 48. Štěpanovský Michal, 87. Čaban Michal – 80. Černý Václav.

Loko Karlovy Vary – Nová Role 6:2 (1:0). Branky: 40. Tolar Jan, 46. a 66. Plch Martin, 57. a 74. Chlapovič Šimon, 65. Schönwalder Dalin – 62. Jón Luděk, 75. Chlup Tomáš.

Toužim – Nové Sedlo 2:4 (1:1). Branky: 10. Hotěk Miloslav, 82. Marek Lukáš – 8. Šebl Patrik, 54. Surový Karel, 67. a 71. Macák Petr.


Načítám tabulku ...