„Zápas se vyvíjel z naší strany velmi dobře, když jsme šli rychle do vedení,“ narážel dvorský univerzál Jakub Došek na 8. minutu, kdy Dvorům zajistil vedení Lukáš Kočí. Jenže z vedení se dvorský výběr nedaroval dlouho, když v 15. minutě bylo srovnáno, to obral o čisté konto brankáře domácích Petr Gabriel.

Vedení pak navrátil Dvorům ve 23. minutě kapitán Filip Němec, který zajistil, že jeho tým šel do kabiny o poločasu o něco spokojenější. „Sice nás vyrovnávací trefa trochu zpomalila, ale dokázali jsme rychle reagovat a do konce poločasu přidali druhou branku,“ poukazoval Došek.

Sadov se navlékl do svátečního hávu, křest kabin si zpestřil bitvou s legendami.
Sadov se navlékl do svátečního hávu, křest kabin si zpestřil bitvou s legendami

Navíc v závěru prvního poločasu šel Hroznětín do deseti, čímž si podepsal svůj ortel. „To si myslím, že bylo rozhodující,“ poukazoval Došek na důležitý okamžik zápasu, kdy musel předčasně pod sprchy ve 45. minutě hroznětínský Jiří Klas.

A Dvory přesilovku přetavily po změně stran ve svou exhibici. „Po změně stran již byl zápas v naší režii, když jsme navíc dokázali vstřelit další branky,“ pochvaloval si Došek čtyři zásahy, o které se poděli Jan Tolar, Jindřich Pachta a Filip Němec, který dosáhl v utkání na hattrick, a jako bonus pak obstaral devadesátou branku svého týmu v soutěži.


Načítám tabulku ...