Sešívaní se měli střetnout v prvním přípravném duelu s pražským Motorletem, který se nakonec z utkání omluvil, a rezerva Slavie tak poměřila své síly s citickým Sokolem, který však dorazil do lázní v řádně slepené sestavě, čehož mladíci využili a vyhráli 7:2.

„Do utkání šli po náročném týdenním tréninkovém plánu, který byl primárně zaměřen na kondici, a na hráčích to bylo vidět,“ řekl na úvod karlovarský trenér Martin Karbula.

Toho jeho fotbalová družina však řádně potěšila, když během prvního poločasu si vytvořila nad účastníkem krajské I. A třídy čtyřbrankový náskok. „Utkání se nadmíru povedlo Kristianu Sedlakovi, který již v prvním poločase vsítil hattrick a po celé utkání byl velice aktivní,“ pochvaloval si gólový apetit devatenáctiletého hráče.

Po změně stran zachytily Citice úvod druhého dějství, když v rychlém sledu dokázaly snížit na 2:4, ale posléze opět převzala taktovku nad utkáním karlovarská omladina, která nastřílela soupeři ze Sokolovska další tři branky. „I přesto, že nám utkání výsledkově vyšlo, nás čeká spousta práce, aby naše předvedená hra byla daleko lepší,“ krotil závěrem vítěznou euforii kouč Slavie.

FC Slavia Karlovy Vary B + U19 – TJ Sokol Citice 7:2 (4:0). Branky: Sedlak 3, Čonka, Šulko,Tošovský, Gondzsala – Drabík, Rajtšlégr. Rozhodčí: Řáda. Diváci: 20.
FC Slavia Karlovy Vary: Ljapin – Brož – Klopotovskyy, Knop, Stařík, P. Gabriel – Gondzsala, Krčma, Černý, Sedlak – Čonka (stř. Tošovský, Čejka, Šulko, Vošmik, Valach).
Citice: Buchtele – Procházka, Šimek, Drabík – Kessl, Rajtšlégr, Tamajka, Rakaš, Bufka – Prečan, Bodnár.