Šlágr kola, který byl na programu v Chebu a postavily se v něm proti sobě rezervy divizních týmů v podání chebské Hvězdy a mariánskolázeňské Viktorie, nakonec urvali ve svůj prospěch hráči Viktorie, kterým vystřelili vítězství Jan Mucek a Ivan Novosad.

Olympie Březová remizovala s Ostrovem v rámci krajského derby 2:2.
Remíza je asi spravedlivá, shodli se trenéři Ostrova a Březové po krajském derby

Vítězné jarní tažení předposledního Lokte uťaly podle předpokladů vedoucí Dvory. Ty opět mohly spoléhat na fotbalový um exligisty Václava Kolouška.Dvorský výběr sice musel v úvodu smazávat jednobrankové manko, ale do konce prvního poločasu třemi góly zchladil bojovnost soupeře.

Fortuna ČFL: FC Písek - Baník Sokolov 1:2 (1:2).
OBRAZEM: Jako přes kopírák, Sokolov si i podruhé vyšlápl na Písek

Po změně stran pak sice Loket dokázal snížit na 2:3, ale konečnou podobu výsledku dali domácí, kteří v závěru vstřelili čtvrtou branku. Sedmé vítězství přistálo po víkendu na účtu pilského Baníku, který se představil na sokolovské umělce, kde se mu postavila do cesty rezerva březovské Olympie. Ta nakonec musela skousnout porážku o dvě branky. Zbylá utkání se kvůli nezpůsobilým terénům odložila.

Výsledky, 16. kolo:

Březová B – Pila 0:2 (0:2). Branky: 20. Jech Pavel, 37. Harasiewicz Ondřej.

Karlovy Vary-Dvory – Loket 4:2 (3:1). Branky: 8. Mudra Zdeněk, 16. Staněk Jan, 19. Němec Filip, 82. Holcman Michal (PK) – 3. a 66. Zázrivec František (2 PK).

Hvězda Cheb B – Mariánské Lázně B 0:2 (0:1). Branky: 14. Mucek Jan, 78. Novosad Ivan.

Odloženo: Dolní Rychnov – Ostrov B, Skalná – Kraslice, Merklín – Kynšperk, Trstěnice – Citice.


Načítám tabulku ...