V prvním jarním kole si překvapivou ztrátu připsal na svůj účet smíšený tým horalů Merklína a Abertam, pro který to byla teprve druhá domácí ztráta v domácím prostředí. Horalé, kteří se drží na první příčce totiž uhráli s rezervou Sedlece pouze nerozhodný výsledek 2:2, když během duelu navíc museli dohánět dvoubrankové manko. To sice po změně stran rychle smazali, ale na výhru to nestačilo.

Naopak úspěšně vstoupil do druhé poloviny soutěže dorostenecký výběr chodovského Spartaku, který nasměroval fotbalový los k derby na půdu březovské Olympie. Chodováci dokázali svého soupeře zlomit až po změně stran, kdy mu nastříleli tři z celkových čtyř branek, když nakonec brali výhru 4:1.

Druhou výhru na hřišti soupeře uzmul sdružený tým Dolního Žandova a Kynžvartu, který přetavil výjezd na stadionu na Růžovém Vrchu, kde se střetl se složeným výběrem karlovarské Lokomotivy a Dalovic ve vítězství 2:0, když shodně rozdělil své brankové radosti do obou poločasů.

PV prvním janrím vystoupení se dařilo také smíšenému výběru Lomnice a Habartova, který se představil v rámci sokolovského derby na půdě Svatavy. I složený tým rozhodl o své vžhře až po změně stran, když soupeři nastřílel tři z celkových čtyř branek, když polovinu branek vítěze obstaral František Obešlo.

Duel mezi složeným týmem Nejdku a Nové Role s Františkovými Lázněmi byl přeložen na středu 1. května na 10.15 hodin.

Výsledky, 12. kolo:

Merklín/Abertamy – Sedlec B 2:2 (1:2). Branky: 46. Vratislav Láda (PK), 48. Martin Nedoma – 3. Hynek Randýsek, 39. Matěj Khas.

Loko KV/Dalovice – Dolní Žandov/Kynžvart 0:2 (0:1). Branky: 21. Radek Gábor, 90. Ondřej Kuvík.

Svatava – Lomnice/Habartov 2:4 (0:1). Branky: 58. Šimon Bartůšek, 64. Filip Bláha – 30. a 49. František Obešlo, 47. Robert Ječmen, 89. Albert Ferenc.

Březová – Chodov 1:4 (0:1). Branky: 53. Martin Hazuka – 41. Filip Beňa, 65. Martin Horváth, 71. Šimon Horák, 83. Karel Hollatz.


Načítám tabulku ...