Ale pěkně po pořádku. Čtrnácté vítězství urval Horní Slavkov, který zvládl šlágr na půdě Tří Seker, odkud si odvezl cennou výhru 5:2, čímž si upevnil první příčku v tabulce.

Po zaváhání Tří Seker, se posunula na druhé místo Teplá, která uspěl v gólové divočině na půdě Kynšperka, odkud si nakonec i díky čtyrem brankám Jana Bílka, odvezla tři bod za výhru 5:4.

Chyše měla partii na stadionu Plesné dobře rozehranou, když během první půle vedla 3:0.

Po změně stran pak museli hráči Chyše dohánět po velkém obratu domácích jednobrankové manko, což se povedlo. Plesná však nechal hosty vypít kalich hořkosti až do dna, když v 90. minutě vstřelila rozhodující branku na 5:4.

Nedařilo se ani Kolová, která vyztužila svůj tým několika hokejisty, přesto to na Novou Roli nestačilo, když ji podlehla O:4.

Neúspěšně vstoupila do jarní poloviny soutěže také březovská Jiskra, který vůbec nepotěšila své fanoušky, když na svém stadionu nestačila na Lipovou, se kterou musela skousnout prohru 0:3. Nejvyšší výhra padla na závěr patnáctého kola.

Ta byla k vidění na půdě rezervy Královského Poříčí, kam dorazily Vojkovice. Tým z Poohří ještě stačil držet krok s domácím výběrem během prvního poločasu, ale po změně stran béčko Poříčí přidalo na obrátkách, což se promítlo i na ukazateli skóre, které přineslo výhru domácích v poměru 8:0, když k ní přispěl hattrickem Lukáš Kalous.

Výsledky, 15. kolo:

Kolová – Nová Role 0:4 (0:1). Branky: 10. Tomáš Chlup, 57. Tomáš Červík, 70. Josef Vaverka, 83. Miroslav Jandora.

Dolní Žandov – Hranice 2:3 (2:1). Branky: 22. Radek Gábor, 30. Tomáš Kuvík – 36. Jan Dorotovič (PK), 66. Lukáš Houdek, 82. Vojta Horák.

Březová – Lipová 0:3 (0:2). Branky: 13. Tomáš Balák, 31. Nicolas Tůma, 76. Martin Glazer.

Plesná – Chyše 5:4 (1:3). Branky: 32. a 54. a Jan Mojžíš, 50. Vít Pfortner, 61. a 90. Sebastián Linhart – 5. Milan Varga (PK), 19. Miroslav Dorňák, 22. Pavel Malý (vlastní), 71. Adam Vála.

Tři Sekery – Horní Slavkov 2:5 (0:2). Branky: 70. Viktor Veselý, 77. Miroslav Dobeš – 22. Jiří Prágr, 32. Daniel Deme, 66. a 77. Martin Link (první z PK), 70. Jakub Rypar.

Kynšperk – Teplá 4:5 (2:2). Branky: 10. Adam Cibulka, 44. a 84. Daniel Packert, 49. Matěj Müller – 14. Matěj Müller (vlastní), 30. , 50. , 58. a 63. Jan Bílek.

Královské Poříčí B – Vojkovice 8:0 (2:0). Branky: 9. , 36. a 48. Lukáš Kalous (třetí z PK), 62. a 81. Štěpán Rinko, 74. Vít Korbel, 85. a 88. Samuel Nguyen.