V nejvyšší krajské soutěži mužů se představí nováček ze Dvorů, jenž je prošpikován ostřílenými harcovníky, kteří za sebou mají angažmá v ČFL či divizi.

Dalovice opustil nejlepší střelec okresního přeboru mužů Karlovarska Martin Staško, který bude oblékat dres Dvorů. Ilustrační foto.
Podívejte se. Volné přestupní okno přineslo řadu zajímavých přesunů

To samé slibuje i ostrovský FK, který sice žhavil naději na udržení v divizní soutěži, ale nakonec sestoupil  a v nové sezoně bude usilovat o co nejrychlejší návrat do čtvrté soutěže Česka. Jenže ostatní týmy mu budou chtít jeho cíl hodně znepříjemnit. Například nováček z Citic, který pod taktovkou kouče Jiřího Procházky šlape jako hodinky.

Dvanáct branek nastřílel soupeřům během jarní části Fortuna divize A útočník chebské Hvězdy Dominik Kubinec.
Jsem rád, že jsme rejpálkům dokázali, že do divize patříme, chválil si Kubinec

To platí také o rezervě karlovarské Slavie, kde pro změnu udává fotbalový tón kouč Martin Karbula. Opomenout však nemůžeme ani Vintířov, který bude obhajovat v soutěži mistrovský titul a vůbec se netají cílem,urvat mistrovský double.

Zlobit bude chtít také Hroznětín, tedy druhý tým loňské sezony, když navíc mohou tradičně překvapit i ostatní týmy, což slibuje velmi kvalitní podívanou.

FK Baník Sokolov B.
48? Je zajímavé číslo, ale mohlo být vyšší, říká kanonýr Baníku Martin Fojtík