Celkem naskočil do utkání v první polovině I. A třídy úctyhodný počet fotbalistů, celkem jich zasáhlo do zápasů ze čtrnácti týmů 362.

Drama. O první místo bojovaly na dálku dva týmy, Hroznětín a Slavia Karlovy Vary B. Právě mladíci v sešívaném dresu se postarali v závěru soutěže v dohrávaném zápase o pořádné drama, když v souboji s Vintířovem prohrávali během duelu již 1:4, i přesto dokázali zmobilizovat síly a dovést duel do vítězného konce, když vyhráli 6:4. Tím přeskočili Hroznětín v tabulce díky lepšímu skóre. Druhý tedy zakončil se ziskem podzimního vicemistra Hroznětín, třetí místo připadlo Vintířovu.
Zklamání. Hodně smutnou první část soutěže zažili hráči v trikotu ašské Jiskry. Tým z Chebska, který dlouhodobě patřil ke krajské špičce, ztratil fotbalovou jiskru a to se odrazilo nejen na výsledcích, ale také na umístění, když Aš skončila na poslední, čtrnácté příčce s pouhým šestibodovým ziskem.

Můj stadion, můj hrad. V nedobytnou tvrz přetavili fotbalisté Vintířova svůj stadion. Jako jediný tým totiž neokusili před svými fanoušky hořkost porážky. V sedmi utkáních jich šest dokázali vyhrát a jednou se rozešli smírně, za což vyinkasovali úctyhodných dvacet bodů.

Střelecká muška. Tou se mohli pochlubit mladíci karlovarské Slavie, když ve třinácti podzimních vystoupeních nastříleli soupeřům úctyhodných 71 branek, třinácti góly k tomu napomohl útočný hrot Slavie B Ondřej Frána.
Pevná obrana. Tu měli v první polovině krajské soutěže fotbalisté hroznětínské Olympie, když ve třinácti duelech inkasovali pouhých patnáct branek.

Kanonýři. O korunku podzimního střelce se podělili netradičně hned dva kanonýři. Třináct branek totiž shodně nastříleli během podzimní části vintířovský Radim Gebert a Ondřej Frána ze Slavie B. Třetí místo obsadil za dvanáct vstřelených branek rotavský špílmachr Roman Prokop.

Největší návštěva. Tu zaznamenali statistici v rámci chebského derby, když na duel Trstěnic s Drmoulem dorazilo ve druhém kole 250 fanoušků. O padesát méně, tedy dvě stě, jich pak přišlo v prvním kole na sokolovské derby mezi Habartovem a Dolním Rychnovem.

Nejvyšší výhra. Na podzim padly dvě, a obě byly dvouciferné. V desátém kole dosáhl před svými fanoušky na výhru 10:0 nad Habartovem Vintířov. V pátém kole pak slavila 10:1 v souboji s Rotavou karlovarská Slavia B.

Nejbohatší zápas na góly. V podzimní části byly hned čtyři, když v každém zhlédli fanoušci jedenáct brankových radostí. Nejvíce jich měli na svědomí hráči karlovarské Slavie. V předehrávaném 13. kole přestřílela Slavia B ve Dvorech Trstěnice 7:4, v pátém kole zničila Rotavu 10:1 a v sedmém kole slávisté opět na dvorském stadionu rozstříleli Aš 8:3. Statistiky pak Slavii narušil Hroznětín, který slavil výhru 8:3 na půdě Habartova.