První legendou je ostřílený záložník Tomáš Pilař, který pokud může, rozdává fotbalovou radost v krajském přeboru v dresu nejdeckého FK. Exligový pětačtyřicetiletý středopolař, který má za sebou ligové štace v Liberci či Blšanech, totiž stále prokazuje své kvality, zejména pak tu kopací, kdy potěšil fanoušky několika parádními trefami.

TJ Karlovy Vary-Dvory budou plnit v krajském přeboru roli nováčka.
Dvory chtějí hrát v krajském přeboru důstojnou roli

Druhá bude k vidění v Citicích, na trenérském postu, v podání kouče Jiřího Procházky, který má bohaté zkušenosti například z ligových Teplic. Obávaný čahoun totiž stále definitivně nepověsil kopačky na pověstný hřebík, a stále tak rozdává góly, čímž dokazuje mladším kolegům, že věk je opravdu jen číslo, a je tak možné, že i v následující sezoně bude bavit svými kousky krajský přebor.

Karel Tichota, trenér FK Ostrov.
Ostrov vyměnil trenéra. Cíl? Návrat do divize

Další dvě legendy působí v karlovarské Slavii, přesněji její rezervě. Jde o dva útočníky, kteří prokazují své kvality, ať už jde o Mariana Geňa či Martina Psohlavce. Oba totiž nejenže umí střílet góly, ale také jim bránit. O tom se přesvědčili soupeři již v uplynulé sezoně, kdy Geňo například zaskočil při absenci několika hráčů mezi třemi tyčemi. To Psohlavec, který si užil například ligové angažmá v plzeňské Viktorii, se pak několikrát ujal režisérské taktovky, když karlovarské mladíky řídil z postu stopera.

Zpět do divize, to je cíl fotbalistů Ostrova, kteří se představí v krajském přeboru.
Kandidáti na triumf? Vintířov a také nováčci Ostrov či Dvory

Fotbalové legendy se nebudou prohánět jen po hřišti, ale budou také řídit své týmy. Namátkou Karel Tichota, který má za sebou bohatou fotbalovou kariéru, během které oblékal dres ligové Opavy, povede nově Ostrov v cestě za návratem do divizní soutěže. Další fotbalová ikona Ladislav Vízek, který má svou kariéru spojenou především s pražskou Duklou, bude tvrdit fotbalovou muziku v táboře nováčka krajského přeboru Dvorů.