„Pokud si v kabině před zápasem řekneme, že Chyše bude hrozit z dlouhých balonů po lajně, a my inkasujeme ve 2. minutě z dlouhého balonu po lajně, tak je to pro mě známka, že jsme zůstali hlavou v kabině,“ zklamaně se vrací k nepovedenému vstupu do utkání Nicolas Tůma, útočník Lipové.

FK Ostrov. Ilustrační foto
Hackl: Měli jsme větší touhu a vůli po vítězství než soupeř

A pro Lipovou bylo ještě hůře. „Ve 20. minutě se nám zranil brankář, kterého odvezla záchranka,“ připomíná další ránu pro lipovský výběr Tůma. Nakonec se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 1:1, když se o to zasloužil vyrovnávací trefou ve 36. minutě kapitán Lipové Daniel Čížek. „Naštěstí se nám podařilo do konce první půle srovnat. Chyše sice nastřelila během prvního poločasu břevno, ale troufám si říci, že jsme měli více šancí,“ upozorňuje Tůma.

A tak Lipová šla do druhého dějství s cílem navázat na výkon ze závěru prvního poločasu. Jenže realita byla zcela jiná. „Druhý poločas jsme opět začali nejhůře, jak se dá,“ naráží Tůma na inkasovanou branku ve 46. minutě. „Poté jsme neproměnili tutovku na 2:2 a z protiútoku jsme inkasovali na 1:3, a bylo po zápase,“ říká ke zlomovému momentu šlágru kola útočník Lipové. „Nám se v tomto zápase nesešlo absolutně nic,“ upozorňuje Tůma. Lipová si tak na konto připsala v podzimní části druhou porážku a ztrácí po ní na fotbalový trůn osm bodů.

FK Olympie Březová. Ilustrační foto.
A zase ta 90. minuta. Březová přišla o bodovou radost opět v závěru utkání

„Nezbývá nic jiného než pogratulovat domácím k vítězství a nejspíše i postupu do I. A třídy,“ říká Tůma. „My budeme chtít zvládnout tři zbylá utkání a pak se uvidí, jaký budeme mít odstup na první dvě místa,“ dodává na závěr lipovský útočník Tůma.


Načítám tabulku …