Zpět na vítěznou vlnu se naladil Loket, ten si před svými fanoušky smlsl na Merklínu, kterému nasázel osm branek, z čehož čtyři trefy měl na svědomí František Zázrivec. Loket díky vítězství navíc udržel Merklín u dna tabulky a sám se mu vzdálil na rozdíl tří bodů.

První jarní výhru zapsaly na svůj účet Kraslice, ty dokázaly udolat v derby výběr Dolního Rychnova, a to jedinou přesnou ranou. Dvě branky vstřelila rezerva chebské Hvězdy v derby se Skalnou, přesto se musela spokojit po nerozhodném výsledku pouze s jednobodovým ziskem.

Hvězdu sice poslal do vedení velezkušený forvard Pavel Veleman, ale posléze si hráči Hvězdy vstřelili vlastní branku a tak i zápas skončil.

FK Nejdek. Ilustrační foto
Derby v Nejdku? Dva góly, ´fakáč´a dvě červené

Cennou výhru urval o víkendu pilský Baník, který se představil na půdě Kynšperku. Pilákům stačil k vítězství jediný přesný zásah, o který se zasloužil Robert Vavřina mladší.

Cenné vítězství si užily Citice, které se střetly s rezervou Mariánských Lázní. A právě tým ze Sokolovska byl v souboji tabulkových sousedů úspěšný, když hostům nasázel čtyři branky.

Překvapivou ztrátu zaznamenaly Trstěnice, které uhrály, v uvozovkách, pouze bezbrankovou remízu na půdě březovské rezervy.

Ve šlágru kola, který se odehrál na stadionu v Květnové, se radovaly z tříbodového zisku vedoucí Dvory, které porazily béčko Ostrova rozdílem tří branek.

Výsledky, 17. kolo:

Skalná – Hvězda Cheb B 1:1 (1:1). Branky: 27. Pilař Martin (vlastní) – 11. Veleman Pavel.

Kynšperk – Pila 0:1 (0:0). Branka: 79. Vavřina Robert.

Citice – Mariánské Lázně B 4:1 (2:1). Branky: 2. Drabík David, 7. Kopřiva Jiří (PK), 60. Prečan Michael, 88. Prečan Philippe – 27. Holub Petr.

Kraslice – Dolní Rychnov 1:0 (1:0). Branka: 7. Šrámek Jiří.

Loket – Merklín 8:1 (2:1). Branky: 32. Faber Robert, 33., 64. , 67. a 70. Zázrivec František (1 PK), 68. Onyedikachi Jerry Tochi, 75. a 82. Kolesnáč Marian – 23. Chomát Petr.

Ostrov B – K.Vary-Dvory 1:4 (0:1). Branky: 64. Lešťan Radek – 31. Tolar Jan, 55. Němec Filip, 78. Holcman Michal (PK), 85. Nerad Jaroslav

Březová B – Trstěnice 0:0 (0:0).


Načítám tabulku …