„V prvním poločase jsme hodně kazili přihrávky, ale s tím jsem počítal, jelikož hráči naskočili do zápasu z plné přípravy, ve které se moc s balonem nepotkali. I přesto jsme si vytvořili šance, ale nedokázali je proměnit, stejně jako pokutové kopy, které jsme měli k dispozici, a tak nakonec skončil první poločas 0:1 v náš neprospěch,“ ohlédl se za prvním poločasem trenér Horního Slavkova Martin Bulíček.

To ve druhém dějství se fanoušci nenudili, když zhlédli celkem pět gólových radostí. „Druhý poločas si troufnu říci, že jsme byli lepší, ale Lomnice nám dala lekci z produktivity, když gólově potrestala každou naši chybu a vytvořila si náskok 4:0,“ popisoval dění ve druhém poločase hlavní lodivod slavkovských fotbalistů. Nakonec se dočkali branek i hráči Spartaku, kteří dvěma trefami dotáhli duel na konečné skóre 2:4.

„Až když jsme prohrávali o čtyři góly, dokázali jsme sami vstřelit dva. I přes porážku jsem ale s výkonem hráčů spokojen, když utkání odmakali tak, jak jsme si v kabině řekli. Nám z různých důvodů chybělo šest hráčů z loňské základní sestavy, a tak jsem mohl vyzkoušet rotaci hráčů i na postech, na které nejsou zvyklí,“ hledal pozitiva trenér Spartaku.

V trikotu Slavkova se představilo hned několik nových tváří. „Mám radost z výkonů našich posil, když Kuba Škopek potvrdil, že je vynikající stoper a již ve svém věku se může stát klíčovým hráčem defenzivy. Velmi dobře zahráli i Unger a Šereda, jsem rád, že je máme, jelikož nám v krajském přeboru zcela jistě hodně pomohou,“ dodal spokojeně závěrem Bulíček.