V bitvě rezerv, která byla na programu na drahovickém stadionu, ve kterém se proti sobě postavily karlovarská Slavia a mariánskolázeňská Viktoria, přinesla gólové hody, když padlo celkem sedm branek.

Nakonec se radovali z výhry 4:3 sešívaní, kteří protáhli svou neporazitelnost v domácím prostředí na pět utkání, zatímco béčko Viktorie muselo skousnout třetí prohru na hřišti soupeře.

Aleš Zach, trenér FC Viktoria Mariánské Lázně.
Viktorii trefil na jihu Čech zlatý bod kapitán Michal Drahorád

Druhý hit hostil stadion v Květnové, kde se postavila ostrovská rezerva Královskému Poříčí. Lídr tabulky z Ostrova rozhodl o své výhře 2:1 již během prvního poločasu, kdy padly všechny branky, čímž se tak udržel na čele tabulky s tříbodovým náskokem před druhou rezervou karlovarské Slavie.

Cenné tři body přistály i na účtu chodovského Spartaku. A nebylo divu. Spartakovci zvládli důležitý duel s karlovarskou Lokomotivou, kterou nakonec pokořili 4:1.

Karel Tichota, trenér FK Ostrov.
Ostrov přežil v nastavení klinickou smrt a urval cenný bod

Sokolovské derby, které se odehrálo v Novém Sedle, přetavili ve vítězství hráči domácího výběru, když porazili poslední Citice 4:1, které tak mají na kontě po osmi vystoupeních pouhý jeden bod.

Opět se dařilo nováčku z Trstěnic, který se představil svým fanouškům v bitvě s Toužimí. Nakonec z toho byla pohodová pětibranková výhra v podání trstěnického výběru, který dosáhl již na pátou výhru v podzimní části.

Marian Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Admiře trefili ve Varech vítězství střídající hráči

O velké překvapení se zasloužila Lomnice, ta totiž uspěla v souboji tabulkových sousedů, když vyrabovala Hroznětín, kde zvítězila 2:1.

Na gólovém kolotoči se povozil Vintířov, který se představil ve Dvorech, kde si tamní hráči otevřeli lunapark, který znamenal nejvyšší výhru kola, když Dvory dosáhly na vítězství 9:0, pod které se podepsal hattrickem Jakub Došek.

Březová dosáhla na druhou výhru v řadě, když uspěla v divizním derby s chebskou Hvězdou.
Divizní derby rozsekl po změně stran březovský žolík Kravar

Výsledkový servis:

Chodov – Loko Karlovy Vary 4:1 (3:0). Branky: 14. Zdeněk Rechtorík, 27. Kristián Fröhlich, 31. Martin Boči, 74. Ondřej Frána – 78. Lukáš Zákravský.

Nové Sedlo – Citice 4:1 (2:0). Branky: 2. Dominik Rubáš, 33. Robert Faber, 63.a 82. Petr Macák – 58. David Drabík.

Hroznětín – Lomnice 1:2 (0:1). Branky: 84. Petr Gabriel – 16. František Obešlo, 86. Albert Ferenc.

Trstěnice – Toužim 5:2 (3:0). Branky: 14. a 80. Jiří Novák, 42. Roman Pořádek, 45. Pavel Hraško, 49. Marek Osvald – 52. Tadeáš Chlapec (vlastní), 86. Tomáš Borek.

Dvory – Vintířov 9:0 (5:0). Branky: 10. a 19. Václav Panuška, 28. a 38. Jan Tolar, 45. , 68. a 81. Jakub Došek, 51. Daniel Michel, 87. Filip Němec (PK).

Slavia Karlovy Vary B – Mariánské Lázně B 4:3 (3:0). Branky: 9. Vít Podivín, 28. Marian Geňo, 40. Kryštof Brož, 79. Kryštof Štípek – 60. Petr Šácha, 65. Filip Florian, 91. Adam Bártl.

Ostrov B – Královské Poříčí 2:1 (2:1). Branky: 16. Jakub Gabriel, 21. Jaroslav Zedníček – 44. Marek Klepáček.


Načítám tabulku ...