Pořádná divočina, která se fanouškům musela líbit, se odehrála v Citicích, kde se představila Toužim. Ta šla sice brzy do vedení, a to hned v úvodní minutě, ale Citice dokázaly třemi zásahy za sebou zvrátit vývoj ve svůj prospěch. Toužim však nesložila zbraně a čtyřmi góly v řadě opět přehoupla ukazatel skóre ve svůj prospěch. Nakonec však citický výběr dokázal z duelu vydolovat alespoň bod, když v závěru vstřelil dvě branky, čímž tak upravil výsledek na konečných 5:5.

Dvakrát vedla na svém stadionu karlovarská Lokomotiva nad Královským Poříčím, přesto nakonec odešla ze hřiště poražena, když hosté ze Sokolovska dokázali vstřelit Lokádě tři branky, tu rozhodující v 85. minutě, která znamenala výhru hostů 3:2, která znamenala druhou výhru v řadě za sebou.

Slavia Karlovy Vary B - Ostrov B 2:0 (0:0). | Video: Daniel Seifert

Další gólová divočina byla k vidění na stadionu v Drmoulu, kde vyzvala rezerva Mariánských Lázní výběr Lomnice. Domácí sice šli během duelu do tříbrankového trháku, ale Lomnice dokázala během hry snížit na rozdíl jedné branky.

A stejný scénář se opakoval po dalších dvou brankách Mariánských Lázní, na které Lomnice odpověděla dvěma zásahy Karla Surového v závěru duelu, ale na vyrovnávací trefu ji již nezbyl čas, a tak musela skousnout hořkou prohru 4:5.

Bitvu béček pak přetavila karlovarská Slavia na své umělce v Drahovicích v dvoubrankovou výhru nad rezervou Ostrova, kdy právě hostům udělila lekci z produktivity, když hosté si vytvořili několik stoprocentních šancí, ale všechny je dokázal zneškodnit bravurními zákroky karlovarský brankář Jacko-Lysák. Slavia tak i napodruhé dosáhla na tříbodový zisk, a v podzimní části je stejně jako Královské Poříčí stoprocentní. Třetím týmem, který se podruhé radoval z tříbodového zisku v řadě jsou Dvory, která nasměroval los na půdu nováčka z Trstěnic, kde urvala cenné vítězství 2:0.

Fotogalerie: Slavia Karlovy Vary B - Ostrov B 2:0 (0:0)

Naopak první výhru v první části přeboru uzmulo Nové Sedlo, které se představilo v rámci derby na půdě chodovského Spartaku, kde nakonec vydřelo výhru 2:1, když o ní rozhodlo rozhodující trefou v 88. minutě. První tři body přistály také na kontě Hroznětína, který dokázal pokořit Vintířov 3:0, za který z důvodu nedostatku hráčů naskočili do zápasu také dva postarší džentlemeni Jan Vašek a Jarmil Štipský, kteří dali dohromady úctyhodných 115 let.

Výsledky, 3. kolo:

Lokomotiva Karlovy Vary – Královské Poříčí 2:3 (1:1). Branky: 2. Koláč Jakub (PK), 49. Škrečko Adam – 29. Šellong Jiří (PK), 73. Klepáček Marek, 86. Staško Martin.

Trstěnice – Dvory 0:2 (0:1). Branky: 3. Čermák Karel (vlastní), 48. Němec Filip.

Mariánské Lázně B – Lomnice 5:4 (1:0). Branky: 18. Skopový Marek, 36. Bártl Adam, 52. Brož Marek, 75. Tapia Fraites Diego, 85. Havlík Lukáš – 64. Podhajský Ondřej, 70. Joza Zbyněk, 86. a 88. Surový Karel.

Chodov – Nové Sedlo 1:2 (0:1). Branky: 64. Macek Daniel – 18. Macák Lukáš, 88. Lakatoš Eduard.

Hroznětín – Vintířov 3:0 (0:0). Branky: 66. Němec Petr, 82. a 86. Koch Tomáš.

Slavia Karlovy Vary B – Ostrov B 2:0 (0:0). Branky: 68. Geňo Marian (PK), 75. Horník Sebastian.

Citice – Toužim 5:5 (3:2). Branky: 8. a 90. Stockner Marek (1 PK), 19. Drabík David, 29. Nagy Martin, 85. Matta Martin – 1. Slivčák Libor, 39. Řehák Daniel, 49. a 67. Hotěk Miloslav (1 PK), 74. Svoboda Radek.


Načítám tabulku ...