A bylo se na co dívat. Druhou výhru v řadě připsal na svůj účet Spartak Perštejn, který si tentokrát s chutí zastřílel proti Vintířovu, jejž nakonec porazil 5:2, když o své výhře rozhodl již během prvního poločasu, kdy nasypal hostům ze Sokolovska čtyři branky.

V dresu Spartaku se dvakrát radoval ze vstřelené branky Dominik Nobst a jednou Jakub Šlachta, Josef Maršálek a Karel Pálek. Vysokou prohru pak alespoň trochu zmírnili přesnými zásahy vintířovští Milan Havel a Alexandr Ebel.

Ve druhém duelu, který byl na programu, se do obhajoby loňského prvenství pustil Hroznětín, kterému se na úvod postavil do cesty Chodov.

FK Ostrov B - TJ Spartak Perštejn 1:6 (0:0).
PODÍVEJTE SE: Perštejn bral na úvod vysokou výhru nad béčkem Ostrova

S tím se nakonec po výsledku 2:2 rozešel smírem, když pod obě brankové radosti Olympie se podepsal Petr Gabriel, za Chodov pak skórovali Radek Bečvář a Josef Frána.

V sobotu 4. února budou na programu v rámci memoriálu hned tři zápasy. Vše odstartuje v 9.30 hodin Perštejn, kterému se postaví Hroznětín. Půl hodiny před pravým polednem, tedy v 11.30 hodin, pak prověří Vintířov karlovarskou Lokomotivu a vše uzavře od 13.30 hodin bitva ostrovské rezervy s Chodovem.

Výsledkový servis:

Perštejn – Vintířov 5:2 (4:1). Branky: Nobst Dominik 2, Šlachta Jakub, Pálek Karel, Maršálek Josef – Havel Milan, Ebel Alexander.

Hroznětín – Chodov 2:2 (1:1). Branky: Gabriel Petr 2 – Bečvář Radek, Frána Josef.