To hlavní se zrodilo v sokolovském derby, ve kterém Chodov nepotvrdil roli favorita, když senzačně prohrál s Lomnicí. Smutek chodovských fotbalistů mohl být po překvapivé ztrátě dvojnásobný, když navíc přišli o první místo v tabulce.

Ve šlágr Fortuna ČFL remizoval Baník Sokolov v krajském derby s karlovarskou Slavií 1:1.
PODÍVEJTE SE: Bitva o fotbalového vládce kraje skončila patem

Na to se po víkendu vyhoupl Vintířov, který taktéž plnil roli favorita, a to v souboji s předposledními Žluticemi. Jenže tentokrát to nebyl pohodový zápas, když hráči Vintířova zlomili houževnatého soupeře až rozhodující brankou v závěrečné minutě duelu.

Jen o skóre se drží na druhé příčce Hroznětín, který uspěl v derby na půdě karlovarské Lokomotivy, kde dosáhl na tříbrankovou výhru, a stále tak může pomýšlet na titul podzimního půlmistra soutěže.

V chebském derby, které bylo na programu ve Františkových Lázních, kam zamířil FC Cheb, se radovali z důležitého vítězství hosté, kteří se tak v tabulce dotáhli bodově právě na Františkovy Lázně.

Bod si připsalo na účet Nové Sedlo, které se představilo v derby na půdě Královského Poříčí. Tam se vše podstatné odehrálo až v závěrečné dvacetiminutovce, kdy oba týmy zaznamenaly po jedné brankové radosti.

Petr Peterka, trenér FK Olympie Březová
Březová na závěr urvala tři body na půdě českolipského Arsenalu

Druhý pětibrankový příděl během čtrnácti dnů museli skousnout mladíci v trikotu rezervy karlovarské Slavie. Svěřenci slávistického trenéra Martina Karbuly tentokrát vyhořeli v souboji s Nejdkem, když naopak domácí po výhře udrželi kontakt se špičkou tabulky.

Bez deseti tisíc minut čekali na premiérové podzimní body fotbalisté Toužimi. Dočkali se. Ve dvanáctém kole doma uspěli v souboji s Novou Rolí, a byla z toho tříbranková výhra.

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ, 12. kolo

Vintířov – Žlutice 4:3 (2:2). Branky: 6. Havel Milan, 23. Prokop Roman, 56. Švandrlík Jakub (PK), 90. Juhár David – 2. Černý Václav, 17. Pěnkava Jan, 50. Křížek Jakub.

Františkovy Lázně – FC Cheb 0:3 (0:1). Branky: 24. Altman Václav, 63. Altman Tomáš, 70. Vondrášek Jiří (PK).

Královské Poříčí – Nové Sedlo 1:1 (0:0). Branky: 77. Unger Daniel – 80. Vican Josef.

Nejdek – Slavia Karlovy Vary B 5:0 (2:0). Branky: 3. Mandous Antonín, 38. Klopotovskyy Ruslan (vlastní), 69. Šupík Ondřej (PK), 78. Halapej David, 80. Schlosser Jiří.

Chodov – Lomnice 2:3 (1:2). Branky: 5. Kočí Lukáš, 53. Vachník Martin (PK) – 15. Štěpanovský Michal, 39. Polívka Matěj, 63. Lukeš Ondřej.

Loko Karlovy Vary – Hroznětín 1:3 (1:0). Branky: 35. Schönwalder Dalin – 72. Vodrážka Jiří (PK), 88. Stütz Jan, 90. Koch Tomáš.

Toužim – Nová Role 3:1 (2:0). Branky: 26. Marek Lukáš, 27. Řehák Daniel, 53. Očko Miroslav – 62. Neudert Filip.


Načítám tabulku …