Vítěz
FC Slavia Karlovy Vary
Postup do divize
nikdo
Sestup z divize
FK Hvězda Cheb
Sestup do I. A třídy
SK Toužim, TJ Sokol Citice, TJ Olympie Hroznětín
Postup do krajského přeboru
FK Baník Sokolov B, FC Františkovy Lázně

Ten měl na svědomí dvorský brankář Jakub Dvořák, který v bitvě s Trstěnicemi nasměroval i díky chybě gólmana soupeře, přímo z výkopu do trstěnické branky.

Tím tak stvrdil nejen demolici, kterou Dvory proti Trstěnicím předvedly, když slavily výhru 10:1, ke které přispěli hattrickem Filip Němec a Jan Tolar, ale také udělal definitivní tečku za svou bohatou kariérou.

Němec se navíc prostřílel do čela tabulky kanonýrů, když s čtyřiatřiceti góly dosáhl na korunku pro nejlepšího střelce soutěže. Sedm kulí jako v Sarajevu. Tak dopadl šlágr kola, ve kterém se proti sobě postavily dvě nejlepší celky soutěže v podání druhé rezervy Ostrova a první rezervy karlovarské Slavie.

Na stadionu v Květnové předvedli sešívaní fotbalovou i gólovou dominanci, když již první polovinu soutěže opanovali v poměru 5:0.

Po změně stran se duel pouze dohrával, když ho na konci okořenila dodatečná korunovace mistra v podání béčka Slavie, který oslavil prvenství v soutěži se svými fanoušky. Navíc se v trikotu vítěze radoval z hattricku Marián Geňo, který obsadil dělené druhé místo s dvorským Janem Tolarem, když oba zatížili konta soupeřů třiatřiceti góly.

O víkendu byla také rozluštěna tajenka, kdo bude třetím sestupujícím týmem, když po Citicích a Toužimi nakonec dal vale přeboru Hroznětín.

Ten nedokázal uspět v duelu jara na půdě Vintířova, kde prohrál 0:4. Naopak Vintířov, který byl po podzimu na padáka, dokázal během jarního vzkříšení, účast mezi krajskou smetánkou udržet.

Výhrou, která byla z kategorie důležitá, ukořistila karlovarská Lokomotiva, která uspěla na půdě Královského Poříčí, kde zvítězila 2:1, čímž tak přeskočila právě Hroznětín o jeden bod, čímž si tak prodloužila angažmá v krajském přeboru.

Tři body zůstaly také v Lomnici, kde tamní jedenáctka udolala rezervu Mariánských Lázních, nad kterou zvítězila díky jediné trefě, kterou měl na svědomí Daniel Štrúbel 1:0.

Sokolovské derby, které se odehrálo v Novém Sedla, kam dorazil Chodov, nakonec opanovali domácí, kterým vystřelil vítěznou tečku hattrickem Radek Rychna, když Nového Sedlo vyhrálo 3:2.

Bitvu dvou nejhorších celků, ve které se proti sobě postavily sestupující Toužim a Citice, opanovali nakonec hráči toužimského výběru, když uspěli v přestřelce, kterou vyhráli 5:4, když čtyřmi zásahy k výhře přispěl Daniel Řehák.

Výsledky, 14. kolo:

Lomnice – Mariánské Lázně B 1:0 (1:0). Branka: 21. Daniel Štrúbel.

Královské Poříčí – Lokomotiva KV 1:2 (1:1). Branky: 44. Patrik Procházka – 30. Martin Trapl, 74. Miloš Gojkovič.

Vintířov – Hroznětín 4:0 (1:0). Branky: 35. Jakub Marek, 59. Patrik Michálek, 71. Jan Plesník, 90. David Redaj.

Dvory – Trstěnice 10:1 (4:1). Branky: 15. , 37. a 52. Filip Němec, 16. , 72. a 82. Jan Tolar, 18. Jindřich Pachta, 67. Jakub Dvořák, 69. Pavel Maňák – 5. Jonáš Kič.

Nové Sedlo – Chodov 3:2 (2:1). Branky: 18. , 34. a 77. Radek Rychna – 8. Petr Laur, 69. Ondřej Frána.

Ostrov B – Slavia Karlovy Vary B 1:7 (0:5). Branky: 68. Jan Liška – 17. Sebastian Horník, 35. , 44. a 54. Marián Geňo, 39. vlastní (Michal Kiš), 45. Yaroslav Shulika, 90. Jakub Gabriel.

Toužim – Citice 5:4 (2:1). Branky: 18. , 56. , 77. a 82. Daniel Řehák, 36. Libor Slivčák – 4. a 87. Ondřej Sedláček, 53. David Drabík, 89. Josef Krajňák.

Béčko karlovarské Slavie porazilo na závěr soutěže Ostrov B 7:1


Načítám tabulku ...