O víkendu si Spartak připsal na účet pohodovou výhru 5:0 nad karlovarskou Lokomotivou, a kdyby proměnil všechny své šance, mohl pomýšlet i na podstatně vyšší výhru, gólovky na to měl. Tentokrát se v dresu výběru z Ústeckého kraje blýskl hattrickem Josef Maršálek, který se tak dotáhl na své spoluhráče na čelo tabulky střelců, když má stejně jako Pavel Exner, Lukáš Svoboda a Domink Nobst na účtu již čtyři vstřelené branky.

Ve druhém duelu čtvrtého pokračování si pak premiérovou výhru, a také bodový zisk, na turnaji připsala ostrovská rezerva, která v derby pokořila Hroznětín. „Kvůli zranění jsme nastoupili v dost improvizované sestavě,“ připomněl trenér ostrovské rezervy Štěpán Dvořák, že tým se musel vypořádat s několika absencemi.

„Naše první výhra v turnaji se nerodila lehko, soupeř hrál v úvodu aktivně a byl lepší,“ narážel kouč Ostrova na dobrý vstup soupeře do zápasu. Postupem času se ale vše otočilo, Ostrováci čtyřmi góly přehoupli během první poloviny zápasu vývoj ve svůj prospěch, čímž prakticky rozhodli o svém vítězství, když šli do trháku 4:1.

„Naše hra se postupně zlepšovala, což se nám podařilo vyjádřit i gólově,“ chválil si Dvořák. Po obrátce stran pak přidal Ostrov pátou branku, na tu dokázal Hroznětín odpovědět pouze kosmetickým zásahem na konečných 2:5. Třetí utkání mezi Vintířovem a Chodovem bylo přeloženo na neděli 12. března.

Výsledkový servis:

Perštejn – Lokomotiva Karlovy Vary 5:0 (4:0). Branky: Maršálek Josef 3, Nobst Dominik, Sobota Matěj.

Ostrov B – Hroznětín 5:2 (4:1). Branky: Dobeš Milan, Kiš Michal, Filák Petr, Hron Matyáš, Majer Vojtěch – Koch Tomáš, Eret Jan.

Tabulka střelců: 4 – Exner Pavel, Svoboda Lukáš, Nobst Dominik, Maršálek Josef (všichni Perštejn), 3 – Zákravský Lukáš (Lokomotiva Karlovy Vary), Frána Ondřej (Chodov), 2 – Sobota Matěj (Perštejn), Gabriel Petr, Eret Jan (oba Hroznětín), Galajda Ondřej (Vintířov), Holman Jaroslav (Perštejn), Filák Petr, Slavík Lukáš (oba Ostrov).

Pořadí po 4. kole: 1. Perštejn 12 bodů, 2. Chodov 4 body, 3. Ostrov B 3 body, 4. Vintířov 1 body, 5. Hroznětín 1 bod, 6. Lokomotiva Karlovy Vary 1 bod.

Sobota 18. února: Lokomotiva KV – Ostrov B (9.30), Hroznětín – Vintířov (13.30).