První poločas přinesl v semifinálové bitvě vyrovnanou partii, která skončila bez branek. Vše podstatné se tak odehrálo až po změně stran, když skóre duelu otevřeli hráči Královéhradeckého KFS, přesněji Jan Kabeláč, který zužitkoval přihrávku z kopaček Jana Havleny.

Výběr KKFS se však nevzdal, za což byl odměněn vyrovnávací trefou pět minut před koncem, když se po individuální akci prosadil Vítězslav Janda, který srovnal na 1:1.

Na pořad tak přišla penaltové loterie, ve které si připsali po úspěšném zákroku oba brankáři, dvakrát pak za úřadovala také konstrukce branky, když nakonec Královéhradecký KFS dotáhl penaltový rozstřel do výhry 4:3, čímž tak proplul do finále Národního poháru, zatímco Výběr KKFS i podruhé skončil před finálovou branou.

Vítěz českého Národního poháru krajských výběrů si zajistí účast v kvalifikaci o amatérské mistrovství Evropy označované jako UEFA Regions Cup. Český zástupce odehraje kvalifikační turnaj v Bosně a Hercegovině a pokud uspěje, zajistí si účast na finálovém turnaji, který se odehraje v roce 2025.

Královéhradecký KFS – Karlovarský KFS 1:1 (0:0) – PK 4:3. Branky: 66. Jan Kabeláč – 85. Vítězslav Janda. Rozhodčí: Švorc – Dohnal, Rázek. Výběr KKFS: Fiala (46. Tichota) – Mestl, Číž, Nutsu (46. Janda), Matoušek – Skopový (46. Kostka), Krlička, Vokáč, Hudec (46. Šupík) – Maňák, Nýber (67. Stehlík). Trenér: Karel Tichota.