Do zápasu naskočili sešívaní aktivně, již ve 4. minutě vedli 2:0, když skóre duelu otevřel ve 3. minutě King Wireko, a o minutu později obstaral druhou brankovou radost kapitán Varů Jakub Gabriel. Jenže Vintířov nesložil zbraně, za což byl odměněn.

Nejdříve si nechtěně vstřelil vlastní branku Pavel Stařík, který navrátil hosty nechtěně zpět do zápasu, a o deset minut později srovnal na 2:2 Milan Havel, který se navíc zranil a zápas pro něj skončil. Po obrátce stran navrátil Slavii vedení v 61. minutě svou druhou trefou v zápase Jakub Gabriel a výhru sešívaných poté stvrdil v podobě čtvrté branky vlastním gólem vintířovský Matěj Procházka.

FC Slavia Karlovy Vary - FK Baník Sokolov 2:0 (1:0).
Rekordní návštěva, pyro show a výhra Slavie. Baník propadl na hřišti i ochozech

Slavia Karlovy Vary B – Baník Vintířov 4:2 (2:2). Branky: 3. Wireko King, 4. a 61. Gabriel Jakub, 89. Procházka Matěj (vlastní) - 29. Stařík Pavel (vlastní), 39. Havel Milan. Rozhodčí: Topinka – Godža, Jati. Bez karet. Diváci: 100.