Ten totiž uspěl ve šlágru kola, když z chyšského podzámčí si odvezl po souboji se složeným týmem Chyše a Žlutic hodně důležitou výhru, která čítala tři branky, když se o ni nejvíce zasloužil Petr Václavík, autor dvou branek.

Sedlec tak díky vítězství zamířil v průběžném pořadí na druhou příčku, a na tu první tak ztrácí dva body.

Lídr tabulky, složený tým Dolního Rychnova a Březové, v podzimní části poprvé ztrácel body, když uhrál v souboji s kombinovaným týmem Merklína a Abertam pouze bezbrankovou remízu, posléze si však zlepšil náladu, když uspěl v následném penaltovém rozstřelu.

Cennou výhru ukořistila chebská Hvězda, která uspěla v souboji se sdruženým výběrem Nejdku a Nové Role, když i v oslabení dosáhla na zasloužené tříbrankové vítězství.
OBRAZEM: Hvězda i v oslabení urvala tři body

Na třetí místo zamířila po víkendu Lomnice, která se představila v domácím prostředí v souboji s posledním týmem tabulky Starou Vodou a Kynžvartem. Nakonec z toho byla v podání výběru ze Sokolovska pětibranková výhra. Vysokou výhru slavil i složený tým Dalovic a karlovarské Lokomotivy, který doslova přejel na stadionu na Růžovém Vrchu výběr Teplé, když mu nasázel osm branek, hattrickem k tomu přispěl Vitaliy Bohera.

Výsledky, 5.kolo:

Lomnice – Stará Voda/Lázně Kynžvart 5:0 (2:0). Branky: 30. Polívka Radim, 35. Gubčo Martin, 48. a 57. Sedláček Ondra, 73. Hámor Martin.

Dalovice/Loko Karlovy Vary – Teplá 8:0 (4:0). Branky: 5. , 11. a 87. Bohera Vitaliy, 23. Mareška Matěj, 44. a 90. Pekárek Ondřej, 47. a 67. Nyč Roman.

Chyše/Žlutice – Sedlec 1:3 (0:2). Branky: 80. Veselý Matyáš – 2. a 71. Václavík Petr, 37. Horký Michal.

Merklín/Abertamy – Dolní Rychnov/Březová 0:0 (0:0) – PK 2:3.


Načítám tabulku …