O první se postaral sdružený tým Staré Vody a Lázní Kynžvartu, který dosáhl na premiérovou výhru v podzimní části soutěže.

Na hřišti ve Staré Vodě totiž chebský výběr obstál v přestřelce s dalším kombinovaným týmem Merklína a Abertam, když z toho bylo šestibrankové vítězství, pod které se podepsal třemi góly Matěj Kuneš.

I v dresu horalů padl hattrick, který však na body nestačil, a měl ho na svědomí Jan Kovalčik. Ve šlágru kola pak selhal na svém hřišti Sedlec, který si dělal zálusk na první místo, jež držel kombinovaný tým Dolního Rychnova a Březové.

TJ Sokol Teplá obnovila po dlouhých deseti letech dorostenecký výběr.
Teplá po dlouhých 10 letech obnovila dorostenecký tým

Nakonec se však musel sklonit před soupeřem, kterému podlehl rozdílem čtyř branek, a v tabulce se propadl na třetí místo, zatímco výběr ze Sokolovska si udržel první příčku, když navíc udržel v podzimní části stoprocentní bilanci.

Na druhé místo poskočila Lomnice, ta si odvezla vysokou výhru z Teplé, která čítala osm branek a velkou měrou k ní přispěl Ondra Sedláček, jenž obstaral polovinu branek vítěze.

V souboji tabulkových sousedů, ve kterém se proti sobě postavily dva složené týmy, a to Chyše se Žluticemi a Dalovice s karlovarskou Lokomotivou.

V tomto derby se body po nerozhodném výsledku dělily, když v následném penaltovém rozstřelu urval druhý, bonusový bod celek z lázeňského města.

Výsledky, 6. kolo:

Teplá – Lomnice 0:8 (0:2). Branky: 17. , 60. , 66. a 84. Sedláček Ondra, 22. a 48. Janura Martin, 75. Gubčo Martin, 90. Truhlář Miroslav.

Chyše/Žlutice – Dalovice/Loko K.Vary 2:2 (1:2) - PK 3:4. Branky: 40. Michel Daniel, 84. Bok Šebestián – 33. a 42. Pekárek Ondřej.

Stará Voda/Lázně Kynžvart – Merklín/Abertamy 6:3 (3:3). Branky: 5. a 59. Piroš Lukáš, 10. , 12. a 34. Kuneš Matěj, 86. Tichoň Patrik – 25. , 37. a 42. Kovalčik Jan.

Sedlec – Dolní Rychnov/Březová 0:4 (0:2). Branky: 15. Lukeš Jan, 26. Rakaš František, 52. Lukeš Šomon, 55. Hedar Fathi.


Načítám tabulku …