Ano, přesně tak. Navíc se tyto týmy proti sobě postavily o víkendu v rámci sokolovského derby, když lídr tabulky z Královského Poříčí hostil hornoslavkovský Spartak. Kdo očekával vzhledem k postavení týmů v tabulce gólové hody, musel být zklamán, jelikož derby rozhodla jediná přesná trefa, kterou měl na svědomí v 84. minutě poříčský Pavel Bureš.

Poříčí si tak udrželo na čele tabulky čtyřbodový náskok před pronásledovateli, zatímco Horní Slavkov opět bodově ostrouhal a na premiérové body stále čeká.

Ve šlágru kola pak hostila v Drahovicích rezerva karlovarské Slavie Nové Sedlo, nad kterým si během zápasu vytvořila tříbrankový náskok, jejž dokázali hosté v závěru duelu snížit na rozdíl jedné branky, ale to již bylo brankově z jejich strany vše, a sešívaní se tak zaslouženě vyhřívají na druhém místě v tabulce. Střelecké hody si užili hráči v trikotu Františkových Lázní, kteří se vydali do Žlutic, kde vyprášili tamní jedenáctku Sokola půl tuctem branek. Tím se udrželi v těsném závěsu za druhou varskou Slavií B. Městské derby mezi Novou Rolí a Chodovem se rozhodlo během dvanácti minut, kdy hráči Spartaku nastříleli tři branky, a tím rozhodli o svém cenném vítězství. Naopak Nová Role nepotvrdila úspěšnost v domácím prostředí, a stále se tak pohybuje v tabulce na hranici sestupového pásma. Důležité body vyválčili fotbalisté karlovarské Lokomotivy na Růžovém Vrchu v derby s Toužimí, kterou porazili čtyřbrankovým rozdílem, když hattrickem k tomu přispěl Dalin Schönwalder. Další derby, které bylo na programu v Hroznětíně, kam dorazil Nejdek, se body po nerozhodném stavu dělily, když Nejdečané poté dosáhli v rozstřelu na druhý, bonusový bod, a naopak tři body slavilo o víkendu chebské FC, které udolalo rozdílem jedné branky výběr Lomnice.

Výsledky, 11. kolo

Hroznětín – Nejdek 2:2 (1:2) – PK 1:4. Branky: 28. a 71. Koch Tomáš – 19. Pilař Tomáš, 38. Neudert Filip.

Žlutice – Františkovy Lázně 1:6 (1:3). Branky: 37. Slivčák Libor – 17. a 28. Hubáček Roman, 30. Dobeš Miroslav, 61. Eisenreich Jindřich, 73. vlastní, 89. Lávička Luboš.

Nová Role – Chodov 0:3 (0:1). Branky: 45. a 51. Vachník Martin, 56. Kotlár Michael.

Královské Poříčí – Horní Slavkov 1:0 (0:0). Branka: 84. Bureš Pavel.

Loko Karlovy Vary – Toužim 4:0 (1:0). Branky: 12. , 65. a 66. Schönwalder Dalin, 55. Riedl Roman.

Slavia Karlovy Vary B – Nové Sedlo 3:2 (2:0). Branky: 5. a 10. Frána Ondřej, 78. Mašata Jan – 66. a 85. Vican Jan.

FC Cheb – Lomnice 2:1 (1:1). Branky: 22. Kutlák Ivan, 62. Šiman Václav – 10. Štěpanovský Michal.