Nejvyšší výhru si v něm připsaly v céčkové skupině na účet Citice, ty totiž smázly Starou Roli jedním vrzem, když ji seřezaly deseti brankami.

Jedno utkání bylo kvůli nepřízni počasí ukončené, přesněji v 76. minutě, a to mezi chebskou Hvězdou a Královským Poříčím, když Chebané vyhráli zásluhou hattricku Lukáše Komberce a dvou zásahů Zdeňka Slámy.

Zajímavá dohrávka bylak vidění ve skupině B na fotbalovém stadionu Limnice v Nejdku, kde se představil dorostenecký výběr sokolovského Baníku, který sice vedl již po prvním dějství o tři branky, ale nakonec se musel o vítězství obávat, když uzmul výhru rozdílem jedné branky.

Překvapivou ztrátu pak zaznamenal v téže skupině Vintířov, který uhrál s Františkovými Lázněmi pouze nerozhodný výsledek a následně propadl v penaltovém rozstřelu.

Ve skupině C dosáhl na hladkou výhru dorostenecký výběr karlovarské Slavie, jenž slavil v chyšském podzámčí v souboji s tamním Sokolem šestibrankové vítězství.

Ve skupině D tentokrát gólově řádila rezerva březovské Olympie, když na svém hřišti vypráskala mladíky v dresu mariánskolázeňské Viktorie U19 šestibrankovým přídělem.

Naopak závěr turnaje nevyšel Lokti, který se představil ve Třech Sekerách v souboji s Drmoulem, od nějž musel skousnout pětibrankovou prohru.

V poslední, éčkové skupině se vítězně loučil v domácím prostředí Dolní Žandov, kterému se tentokrát postavila do cesty Plesná, jež si odvezla tříbrankovou porážku.

Ve druhém duelu skupiny pak dosáhla na jednoznačnou výhru rezerva chebské Hvězdy, která přetavila svůj výjezd na půdu Lipové v pohodové pětibrankové vítězství, kdy k tomu přispěl dvěma góly Robert Iterský.

Výsledkový servis:

Skupina A, 5. kolo:

Hvězda Cheb – Královské Poříčí 5:1 (4:1). Branky: Komberec Lukáš 3, Sláma Zdeněk 2 – Ngyuen Samuel.

Skupina B, 5. kolo:

Vintířov – Františkovy Lázně 2:2 (0:1) – PK 3:4. Branky: Švandrlík Jakub, Juhár David – Lávička Luboš, Haberle Martin.

Nejdek – Baník Sokolov U19 2:3 (0:3). Branky Nejdku: Valvoda Jakub, Jílek Jakub.

Skupina C, 5. kolo:

Chyše – Slavia Karlovy Vary U19 0:6 (0:2). Branky: Mašata Jan, Harasiewicz Ondřej, Gabriel Petr, Gondzsala David, Brázda Martin, Geňo Marián.

Stará Role – Citice 1:10 (1:3).

Skupina D, 5. kolo:

Březová B – Mariánské Lázně U19 6:1 (3:0). Branky: Tišl Miroslav, Body Roman, Rakaš Zdeněk, Bendík Václav, Nimrichter Daniel, Seidl Andreas – Chlad Ivan.

Drmoul – Loket 5:2 (1:1). Branky: Kotous Vlastimil, Kóša Petr, Novotný Kamil, Holeček Jan, Šilhán Tomáš – Horvát Marek, Pražák Lukáš.

Skupina E, 5. kolo:

Dolní Žandov – Plesná 3:0 (2:0). Branky: Nazarenko Oleksandr 2, Bátovský Lukáš.

Lipová – Hvězda Cheb B 0:5 (0:2). Branky: Iterský Robert 2, Mohafidi Khalid 2, Beneš Jan.