„Měl jsem špatné koleno, ale bohužel ho mám pořád špatné. Doktor mi naznačil, že pokud budu mít stejnou zátěž, jako jsem měl předtím, tak to brzy odnese meniskus,“ připomíná Kostka, proč absolvoval několikaměsíční přestávku. Ta mu přišla vhod, i když se v utkání musel prát především s fyzičkou.

Ilustrační foto
FOTBAL: Regions´Cup ovládne Sokolov

„To bylo hodně těžké,“ narážel s úsměvem na chybějící kondici. „Po technické stránce to byl standard, ale hodně těžký byl terén,“ upozorňoval na hrací plochu. Ale ani terén nezastavil ostrovskou mašinu, která si došla pro povinné vítězství. „Sice jsem dal čtyři branky, což je super, ale mohl jsem jich dát dvakrát tolik,“ přiznával, že ne vše, do čeho kopl, mu tam padlo.

„Celkově to byl super zápas jak z mé strany, tak i týmu, který hrál velmi dobře,“ chválil výkon celého týmu ostrovský Kostič a hned připojil: „Počítám s tím, že to bude něco stát, asi pětikilo.“

Ilustrační foto.
Dnes na krajský pohár

Další náročnou překážku má teď před sebou ostrovská rezerva v podobě Pily. „Teď nás čeká jarní kometa soutěže z Pily, ale my budeme chtít potvrdit tři body z Merklína, říká závěrem k další zajímavé bitvě, která jeho tým o víkendu čeká.


Načítám tabulku …