A bylo se na co dívat. Horalé totiž navázali na úspěšné tažení v domácím prostředí, ve kterém smetly stanovický výběr sedmi kousky, když se čtyřikrát zapsal do střelecké listiny Petr Čečák.

Navíc v šestém domácím vystoupení neinkasovali ani branku, když se mohou pochlubit úctyhodným skóre 55:0. Tím se tak udržely Abertamy na druhé příčce s jednobodovou ztrátou na první místo. To pevně drží ve svých rukou Hájek. Ten se však na na devátou podzimní výhru pořádně nadřel.

Na půdě jedenácté Štědré totiž urval překvapivě pouze jednobrankové vítězství. Naplno bodovaly také třetí Počerny, které přetavily výjezd do chyšského podzámčí ve vítězství 3:0. To udrželo Počerny ve hře o fotbalový trůn, na který ztrácí dva respektive tři body. Souboj tabulkových sousedů urval Otročín, který uspěl ve Žluticích, kde udolal v poměru 2:1 tamní rezervu, které v tabulce odskočil na páté příčce na rozdíl dvou bodů.

Stará Role – Nejdek B 4:2 (2:1).
OBRAZEM: Jáchymov senzačně smázl Dalovice, Stará Role zvládla šlágr kola

Druhé vítězství si v podzimní části mohli vychutnat horalé z Potůček, kteří na svém stadionu porazili béčko Kolové, čímž shodili na poslední příčku kamarády z Nových Hamrů. Hameráci totiž dojíždí v podzimní části na nedostatek hráčů, a to se jim stalo osudným i v Krásném Údolí, kam dorazili pouze v jedenácti hráčích, když tak museli skousnout prohru 0:2.

Výsledkový servis:

Žlutice B – Otročín 1:2 (1:2). Branky: 27. Roman Adam – 18. Filip Beníšek, 26. František Šašek.

Chyše B – Počerny 0:3 (0:2). Branky: 21. Adam Krajsa, 25. Pavel Kovařík, 67. Martin Valta.

Štědrá – Hájek 0:1 (0:1). Branka: 45. Martin Peroutka.

Abertamy – Stanovice 7:0 (3:0). Branky: 8. a 46. Daniel Klimm, 15. , 35 . , 74. a 81. Petr Čečák, 86. Jaroslav Bauer.

Potůčky – Kolová B 4:2 (2:0). Branky: 4. a 46. Petr Malý, 41. Dominik Koten, 55. Václav Lébl – 54. Václav Petrák, 71. Matěj Strečanský.

Krásné Údolí – Nové Hamry 2:0 (0:0). Branky: 50. Robert Lukášek, 66. Pavel Olejník.


Načítám tabulku ...