Ano, přesně tak. První podzimní výhry se dočkali fotbalisté nejdecké rezervy, když si dokázali v domácím prostředí poradit dvoubrankovým rozdílem s favorizovaným Bochovem, kterému v tabulce náleží druhá příčka.

Zaváhání Bochova plně využila březovská Jiskra, která hostila na hřišti pod březovskou přehradou Vojkovice a o svém vítězství rozhodla díky dvěma trefám kanonýra Zdeňka Mudry, čímž se bodově dotáhla právě na Bochováky.

Ztráta Bochova nahrála do karet i Dalovicím, tedy lídru okresní tabulky. Hráči Dalovic zvládli v domácím prostředí náročný duel s Útvinou, který vyhráli po dvou vstřelených brankách, a na čele tabulky si tak vytvořili tříbodový, respektive šestibodový náskok před pronásledovateli.

Povinnou výhru nakonec urval na půdě posledního týmu tabulky, béčka Kolové, Bečov, který tak prodloužil svou úspěšnou podzimní sérii na osm utkání bez porážky.

Verušičky ´darovaly´ vítězství celku Božičan, když si v tomto souboji vstřelily vlastní branku, která nakonec byla jediná, kterou fanoušci v tomto duelu zhlédli.

Sypat popel na hlavu si po utkání s Jáchymovem mohou fotbalisté Sedlece. Důvod byl prostý. O tříbodovou radost totiž přišli až v 90. minutě, kdy horalé dokázali brankou Jana Dresslera vyrovnat, a získat tak velmi cenný bod.

Nejvyšší výhru sedmého kola si připsala na konto rezerva žlutického Sokola, která hostila na stadionu pod Vladařem perninský Sokol. Tomu nasázela na cestu zpět do hor nepopulárního bůra.

Výsledky, 7. kolo

Nejdek B – Bochov 2:1 (0:0). Branky: 79. Rutrle Filip, 82. Schlosser Jiří (PK) – 85. Tvrdek Karel (PK).

Březová – Vojkovice 3:2 (1:1). Branky: 40. a 52. Mudra Zdeněk, 48. Khodl Lukáš – 41. Pavlíček Aleš, 75. Matoušek Marek.

Kolová B – Bečov 2:3 (1:1). Branky: 19. Šebeš František, 50. Kratochvíl Jaroslav – 30. a 54. Havlovic Martin, 60. Aubrecht Patrik.

Verušičky – Božičany 0:1 (0:1). Branka: 32. vlastní.

Sedlec – Jáchymov 1:1 (0:0). Branky: 79. Diro Daniel – 90. Dressler Jan.

Dalovice – Útvina 2:1 (2:0). Branky: 12. Stolín Tomáš, 13. Mychajljuk Vitalij – 73. Korunka Filip.

Žlutice B – Pernink 5:0 (2:0). Branky: 22. Thai Michael, 32. Sivák Martin (PK), 68. Žigmond Vojtěch, 80. Slivčák Libor, 86. Melnyk Lukáš.