Lídr z Dalovic opět nezaváhal, když tentokrát uspěl ve šlágru kola, ve kterém hostil na svém pažitu celek Bečova, jemuž přichystal tříbrankovou prohru.

Tříbrankové vítězství bral v domácím prostředí i Ajax, který si poradil povinně s jedenáctkou Děpoltovic, která ještě v podzimní části na body nedosáhla, a na posledním místě tak uzavírá okresní tabulku. Ajax tak i nadále řádně dýchá z druhé příčky v tabulce Dalovičákům na záda. Po zaváhání Bečova se prostřílela na průběžnou třetí příčku Březová, která si s chutí zastřílela na stadionu Vojkovic, kde dosáhla na pětibrankovou výhru, když čtyři branky měl na svědomí Zdeněk Mudra. Desátý, jubilejní bod vybojoval Sedlec, který se představil na horském vzduchu, přesněji v Nových Hamrech, kde urval tříbrankové vítězství. Stejně si pak počínaly i Božičany, které hostily na svém stadionu Pernink, který pokořily rozdílem jedné branky, a dosáhly tak na desátý bod v podzimní části soutěže.

Velká sláva zavládla v Nejdku, kde se tamnímu béčku postavily do cesty Verušičky. Hosté sice vedli po prvním dějství rozdílem jedné branky, ale nakonec odjeli s prázdnou, když Nejdečané dokázali obrátit ukazatel skóre ve svůj prospěch. Navíc si na konto připsali premiérovou výhru v soutěži, která je v tabulce posunula právě před předposlední Verušičky. V jediném utkání se pak body dělily, a to v souboji rezervních týmů, ve kterém se proti sobě postavily Žlutice B a Toužim B.

Okresní přebor Karlovarska, 5. kolo

Nové Hamry - Sedlec 0:3 (0:3). Branky: 30. Krejsa Petr (PK), 33. Kováč Michal, 43. Patera Radek.
Nejdek B - Verušičky 3:2 (1:2). Branky: 2. Vacek Lukáš, 58. Rutrle Filip, 74. Rejcha Jan (PK) - 2. Koscelnik Jakub, 16. Kubka František.
Žlutice B - Toužim B 3:3 (2:1). Branky: 16. Eberl David, 37. Píša Jaroslav (PK), 66. Slivčák Libor - 24. Havlovic Josef, 82. Krejčí Karel, 88. Kolena Karel.
Vojkovice - Březová 0:5 (0:1). Branky: 36. , 58. , 69. a 89. Mudra Zdeněk,76. Richter Jakub.
Kolová - Děpoltovice 3:0 (2:0). Branky: 19. Šebeš František, 24. Řezáč Martin, 70. Štěpán Radek.
Dalovice - Bečov 3:1 (1:1). Branky: 18. Sochor Aleš, 62. Lorenz Michal, 90. Bubla Milan - 5. Špak Pavel.
Božičany - Pernink 2:1 (0:0). Branky: 25. Mičuda Patrik, 40. Latislav Tomáš - 36. Košťál Tomáš.