Zapříčiněno to však bylo odloženým duelem, když duel mezi Perninkem a Útvinou byl přeložen na středu 28. října od 14 hodin.

Do čela tabulky se tak vyhoupla Kolová, která uspěla na půdě Jáchymova, kde sice hrála od 30. minuty po vyloučení Jana Zelenky o desíti hráčích, přesto dokázala vstřelit dvě branky. A když se posléze v 75. minutě síly na hřišti po vyloučení Erika Janeczeka vyrovnaly, dotáhli Kolováci duel do vítězného konce.

Ilustrační foto.Zdroj: Deník / Daniel Seifert

El clasico přetavil v jednoznačnou záležitost Sedlec, který si nechal přeložit duel na drahovickou umělkua udělal velmi dobře, když soupeře z Dalovic přejel čtyřmi góly, z toho tři nasázel Dalovičákům již během prvního poločasu, a k tomu jako bonus přidal čisté konto. Navíc stejně jako Útvina, která sice o víkendu nehrála, a Kolová stále drží v soutěži neporazitelnost.

Ve šlágru kola se musel Nejdek sklonit před výběrem ze Sokolovska, kterému nakonec podlehl o čtyři branky, čímž si na svůj účet připsal první porážku v podzimní části, zatímco Poříčí prodloužilo svou vítěznou sérii na šest zápasů v řadě za sebou.
OBRAZEM: Souboj neporažených? Nejdek neměl nárok, poprvé prohrál

Víkend přinesl tradičně i vysokou výhru na účet posledních Verušiček, které pokračují v podzimní blamáži, když tentokrát padly na svém hřišti s Březovou, která dosáhla na devítibrankovou výhru. Navíc Verušičky inkasovaly v soutěži již padesát branek.

Cenné vítězství urval na svém stadionu Bochov, který dvěma góly porazil nejdeckou rezervu a v tabulce se přiblížil medailovým postům. Druhou podzimní výhru, která patřila do kategorie cenných, si připsaly na konto Vojkovice, které doma udolaly jedenáctku Bečova. Druhé vítězství si užily i Božičany, jež uspěly na stadionu pod Vladařem, kde porazily tamní rezervu žlutického Sokola pětibrankovým rozdílem.

Výsledky, 4. kolo:

Sedlec – Dalovice 4:0 (3:0). Branky: 6. Tůma Lukáš, 35. Kotrč Filip, 45. Krejsa Petr, 55. Diro Daniel.

Bochov – Nejdek B 2:0 (2:0). Branky: 20. Heimerle Martin, 45. Herman David (PK).

Verušičky – Březová 2:9 (0:6). Branky: 72. vlastní, 73. Bártko Jan – 9. Khodl Lukáš, 17. Štěpán David, 22. a 23. Mudra Zdeněk, 31. Košťál Jaroslav, 45. Kypta Robin, 49. Látka Kamil (PK), 55. Hejl Tomáš, 70. Osza Tomáš.

Jáchymov – Kolová 1:2 (0:0). Branky: 89. Prindiš Jan – 61. Šebeš František, 75. Štěpán Radek.

Žlutice B – Božičany 0:5 (0:3). Branky: 3. a 33. Kubánek Martin, 20. Mičuda Patrik, 47. Boguský Michal, 49. Zahradník Jan.

Vojkovice – Bečov 3:2 (3:0). Branky: 7. Vorel Václav, 36. Formánek Jakub, 45. Rybka Jan – 70. a 75. Borek Tomáš.

Pernink – Útvina (středa, 28. října, 14.00).