Ta se odehrála na stadionu Kolové, kam dorazil celek Útviny. A bylo se na co dívat, když ve vyrovnaném duelu se přelévalo skóre z jedné strany na druhou.

Rozřešení nakonec přinesla při nerozhodném stavu 90. minuta, kdy vystřelil Útvině nejen tříbodový zisk, ale také prodloužil neporazitelnost na sedm utkání dvaapadesátiletý střídající žolík Stanislav Ježek, který přišel na hřiště v 80. minutě a o deset minut později se zapsal do střelecké listiny.

Tři body za tříbrankové vítězství uzmuly o víkendu Božičany v souboji s Perninkem.Zdroj: Deník / Daniel Seifert

Útvina se tak po dvoukolové absenci navrátila zpět na fotbalový trůn, na kterém má k dispozici tříbodový náskok před druhou Kolovou či třetím Sedlecem.

Právě Sedlec slavil o víkendu cennou výhru, když hostil na svém pažitu Bochov, a v duelu šlo o důležité body, které nakonec zůstaly v Sedleci, a to zásluhou sedmnáctiletého dorostence Pavla Gregora, který obstaral dvě branky z celkových tří, jež Sedlec soupeři nastřílel.

Po dlouhé době se sešly v optimální sestavě Dalovice, které ve fotbalovém azylu na Růžovém Vrchu profitovaly z umu zkušených hráčů a porazily Vojkovice čtyřgólovým přídělem, z toho dvě branky měl na svědomí sedmačtyřicetiletý Marek Vít.

Tři body za tříbrankové vítězství uzmuly o víkendu Božičany v souboji s Perninkem.Zdroj: Deník / Daniel Seifert

Tři body za tříbrankovou výhru braly Božičany, které za doprovodu deště obstály na horském vzduchu, kde je hostil perninský Sokol, který tak musel skousnout již čtvrtou podzimní prohru.

Druhé podzimní vítězství si připsala na účet nejdecká rezerva, která v derby béček uspěla v souboji pod Vladařem, kde porazila tamní záložní tým Žlutic šesti góly.

Výsledky, 6. kolo:

Dalovice – Vojkovice 4:1 (1:0). Branky: 43. a 79. Vít Marek (1 PK), 52. Bubla Milan, 70. Stolín Tomáš – 49. Gonda Josef.

Pernink – Božičany 0:3 (0:0). Branky: 55. Křehlík Michal (PK), 67. Mičuda Patrik, 77. Boguský Michal.

Sedlec – Bochov 3:1 (2:1). Branky: 24. a 75. Gregor Pavel, 41. Hofman Jaroslav – 22. Podskoč Jindřich.

Kolová – Útvina 3:4 (0:1). Branky: 58. a 86. Štěpán Radek, 64. Bláha Karel – 27. Hejkal Marek, 70. Diviš Michal, 82. Michalec Martin, 90. Ježek Stanislav.

Žlutice B – Nejdek B 1:6 (0:3). Branky: 70. Krejza Petr – 22. a 39. Haas Robert, 28. a 58. Mandous Antonín, 74. a 87. Rutrle Jakub.

Jáchymov – Březová (přeloženo na 28.října, 14.00).

Verušičky – Bečov (nehráno).


Načítám tabulku …