Senzaci si na svůj účet připsali horalé z Nových Hamrů, kteří se představili v roli outsidera na půdě rezervy Nové Role, tedy druhého týmu tabulky. Tam nakonec urvali cennou výhru, když dvěma góly z celkových tří k tomu přispěl kapitán horalů Dan Petrovič.

Hroznětín zvládl šlágr kola krajského přeboru, když jedinou trefou porazil Chodov.
PODÍVEJTE SE: „Hráli jsme jako jeden tým,“ chválil si po výhře ve šlágru Pokrupa

Namále však měly i Děpoltovice, lídr tabulky. Ty se představily ve šlágru kola na půdě Hájku, kde musely překvapivě smazávat dvoubrankové manko.

To se nakonec povedlo a děpoltovická jedenáctka dosáhla na bodový zisk, i přesto zaznamenala na podzim druhou bodovou ztrátu. Cenný bod, který byl pátým podzimním, vybojoval Otročín, který se představil v Chyši v souboji s tamní rezervou, s níž nakonec remizoval, čímž posléze opustil poslední příčku.

Na tu se navrátily po malé pauze Počerny, které neuspěly v bitvě v Kolové, kde podlehly místní rezervě tříbrankovým rozdílem. Tři branky nasázelo o víkendu také Krásné Údolí, které si odvezlo tříbodovou radost z Abertam.

Hroznětínská rezerva, posilněna o hráče krajského A-týmu, dosáhla na skalp Kyselky a zápas blbec má za sebou Sadov. Ten v azylu ve Staré Roli přivítal Stanovice a vše podstatné se odehrálo po změně stran. Sadov naskočil kvůli zranění a nedostatku hráčů do druhého poločasu v deseti hráčích, to už však prohrával rozdílem tří branek.

Sedlec uhrál bezbrankovou remízu s Dolním Žandovem.
FOTOGALERIE: Divočinu v Aši ovládla Jiskra, Kraslice porazily vlastní góly

Nakonec Sadov opět zkompletoval svou jedenáctku, ale po dalším zranění opět dohrával duel v deseti. Nakonec z toho byla i přes bojovnost v oslabení za dohledu rozhodčího laika pětibranková porážka.

Výsledky, 10. kolo

Hroznětín B – Kyselka 3:2 (2:2). Branky: 7. Klauz Václav, 14. a 65. Václavík Petr – 31. a 35. Hlaváč Josef.

Kolová B – Počerny 3:0 (1:0). Branky: 30. Bílý Tomáš, 55. Hejhal Jan, 75. Šebeš František.

Nová Role B – Nové Hamry 2:3 (1:2). Branky: 30. Kvapil Tomáš, 66. Černý Martin – 11. Wendler Martin, 33. a 50. Petrovič Dan.

Chyše B – Otročín 1:1 (0:0). Branky: 88. Bystřický Jakub – 61. Šipula Miroslav.

Sadov – Stanovice 1:5 (1:4). Branky: 55. Tůma Lukáš – 23. Langmaier Radek, 28. Kopecký Josef, 33. Vondráček Robin, 40. Vilinger Filip, 60. Kadera Tomáš.

Abertamy – Krásné Údolí 0:3 (0:1). Branky: 12. Lukáč Marek, 61. Svoboda Lukáš, 50. Holzäpfel Jan.

Hájek – Děpoltovice 2:2 (1:0). Branky: 15. a 46. Bahleda Tomáš – 51. a 72. Slejška Jakub.


Načítám tabulku ...