A nebylo divu. Některé týmy municí vůbec nešetřily. Doslova. Namátkou nováček přeboru ze Staré Role si smlsl na výběru Verušiček, když ho zdemoloval deseti kousky. Hattrickem k tomu přispěli hned dva kanonýři, šestačtyřicetiletý Tomáš Hejl a dvaatřicetiletý Jan Nerad.

Dvory zvládly domácí premiéru, porazily Kynšperk 4:0.
PODÍVEJTE SE: Dvory zvládly i domácí premiéru, porazily Kynšperk

Vysokou výhru braly na úvod i Dalovice, ty se představily na stadionu v Jáchymově, kde vedly po 22 minutách již 6:0. Po změně stran se Dalovice gólově uskromnily a přidaly další dvě branky, když k výhře přispěl notným dílem Pavel Staško, který potěšil své spoluhráče pěti vstřelenými góly.

Půl tuctu branek a jako bonus čisté konto, to byla vizitka nejdecké rezervy, která poměřila v prvním vystoupení své síly s nováčkem ze Štědré. Tři minuty stačily k první podzimní výhře jedenáctce Březové, kterou nasměroval fotbalový los do Toužimi, kde se střetla s Útvinou.

Zdroj: Daniel Seifert

Během úspěšné tříminutovky v závěru duelu totiž Březováci vstřelili ´domácím´ dvě branky. Cenné vítězství si připsal na konto Bochov, kterému se postavila před jeho fanoušky Kolová, jež nakonec odjela s prázdnou.

Rozhodl o tom dvacet minut před koncem parádní trefou bochovský špílmachr Martin Janáček. V jediném duelu se pak body dělily. Božičany, které hostily Bečov, jenž dorazil ve slátané sestavě, přišly o vítězství v závěru zápasu, když hosté za svůj bojovný výkon uzmuli na úvod podzimní části velmi cenný bod po nerozhodném výsledku 2:2.

Nejdek dosáhl na vítězství i ve druhém kole, když porazil Novou Roli 2:1.
PODÍVEJTE SE: Hroznětín rozdrtil Františkovy Lázně sedmi kousky a je první

Nedobrovolné volno měl o víkendu Pernink, který se měl střetnout v domácím prostředí s Vojkovicemi, ale nakonec byl duel pro nedostatek hráčů týmu z Poohří zrušen, a tak si horalé připsali na konto bez kapky potu kontumační třígólovou výhru.

Výsledky, 1. kolo:

Stará Role – Verušičky 10:1 (4:0). Branky: 11. , 23. a 58. Hejl Tomáš, 17. , 50. a 79. Nerad Jan, 27. Voborský Roman, 47. Hejl Marek, 59. Hlavatý Ladislav, 80. Belický Karel – 86. Bártko Jan.

Nejdek B – Štědrá 6:0 (2:0). Branky: 28. a 74. Rutrle Filip, 37. Satýnek Patrik, 51. a 66. Haas Robert, 75. Vašek Jan.

Bochov – Kolová 2:1 (0:0). Branky: 57. Tvrdek Daniel, 70. Janáček Martin – 42. Bláha Karel.

Jáchymov – Dalovice 3:8 (2:6). Branky: 43. Červeňák Tomáš, 45. Dressler Jan, 89. Günther Tomáš – 2. Harvánek Marcel, 6. , 10. , 16. , 47. a 88. Staško Martin, 20. Pekárek Ondřej, 22. Sabol Pavol.

Útvina – Březová 0:2 (0:0). Branky: 87. Hurban Zdeněk, 90. Trapl Martin.

Božičany – Bečov 2:2 (2:1). Branky: 30. Petr Marcel, 42. Gergely Ludvík – 13. Havlovic Martin, 85. Perina Daniel.

Pernink – Vojkovice (nehráno).


Načítám tabulku …