V prvním poločase to byl na stadionu v Radošově pořádný boj, když z něho vytěžila Kyselka v závěru jedinou branku, která však snesla ligové parametry, když rohový kop posadil Josef Kliment na hlavu Davida Tůmy, který s přispěním spojnice poslal balon za záda brankáře Nových Hamrů Michala Baliho.

Vítězství 5:0 si připsala na účet Březová v souboji s mladíky v dresech Baníku Sokolov U19 a U18.
FOTO/VIDEO: Březová přejela kombinovaný výběr mladíků Sokolova

Po změně stran se obraz hry nezměnil, když se i nadále hrálo nahoru dolů. Závěr duelu však zvládli horalé, kteří dokázali během deseti minut v závěru duelu přehoupnout skóre ve svůj prospěch. Nejprve se zapsal do střelecké listiny v 78. minutě Aleš Ullmann a rozhodující trefu si připsal na svůj účet dvě minuty před koncem Michal Tokar.

Nové Hamry tak dosáhly na sedmou výhru v podzimní části, která je poslala před desátou Kyselku na devátou příčku.

Kyselka – Nové Hamry 1:2 (1:0). Branky: 43. Tůma David – 78. Ullmann Aleš, 88. Tokar Michal. Rozhodčí: Sakač. ŽK: 3:2. Diváci: 40.