Stanovice, kterým patří v tabulce druhá příčka, se však na výhru pořádně zapotily. Na svém hřišti totiž hostily do té doby v jarní části stoprocentní Počerny, nad kterými nakonec slavily výhru 2:1. Počerny však pošilhávaly po dalším cenném skalpu až do 85. minuty, to dokázaly Stanovice srovnat.

Jenže v 90. minutě nakonec domácí urvali po pokutovém kopu, který s přehledem proměnil Václav Klauz, který sice načal zápas v brankářském, ale nakonec se přesunul na hrot, a díky jeho přesunu, si Stanovice připsaly na účet patnáctou výhru v soutěži. Zahanbit se však nedal ani třetí Sadov, který ovládl duel s Kyselkou, kterou nakonec porazil v poměru 4:1, a na své konto připsal šestou jarní výhru.

Naopak překvapivě zkolabovaly čtvrté Abertamy, které musely skousnout porážku 1:2, o které rozhodl na půdě rezervy Kolové, tři minuty před koncem kolovský Jan Teterja. Derby horalů, které bylo k vidění v Nových Hamrech, kam dorazily Potůčky, mělo povinného vítěze, a to novohamerský výběr, který dosáhl před svými fanoušky v bitvě s posledním týmem tabulky, na výhru 4:0. B duelu Krásného Údolí s chyšskou rezervou se diváci branek nedočkali, když duel skončil po bezbrankové remíze dělbou bodů. Další dělba bodů byla k vidění v Otročíně, kde uhrál Hájek remízu 1:1.

TJ Sokol Sadov - SK Kyselka 4:1 (1:0)