Lídr tabulky z Děpoltovic se představil o víkendu na půdě Abertam, kde sice nechal na začátku duelu prostor domácím, ale poté naplno rozjel gólový válec a nakonec si odvezl šestibrankovou výhru, která navíc byla osmou v podzimní části.

Podruhé ztrácel body v první části soutěže Hájek, který uhrál s nováčkem soutěže Svatavou B pouze nerozhodný výsledek. Naopak galapředstavení pořádal ve fotbalovém azylu ve Staré Roli Sadov, který se tam střetl s Novými Hamry.

Ty si odvezly pětibrankový nášup, který jim zařídil sadovský kanonýr Daniel Macek, autor všech brankových radostí Sadova.

Ilustrační foto.
Horní Slavkov dostal ve Svatavě naloženo, k tomu vyfasoval tři červené

Souboj tabulkových sousedů, který se navíc nesl v duchu derby, ovládla rezerva Kolové, jež soupeře ze Stanovic pokořila tříbrankovým rozdílem a k tomu jako bonus přidala čisté konto.

Druhé podzimní vítězství vybojovala v domácím prostředí rezerva Chyše, která si vyšlápla na výběr Kyselky, jemuž nasázela čtyři branky.

Až ve svém devátém vystoupení se dočkaly premiérových podzimních bodů Počerny. A výhra stála za to, když fotbalisté z Počeren uspěli v důležitém souboji na půdě Krásného Údolí, kde dosáhli na pětibrankovou výhru.

Ilustrační foto.
Spanilá jízda Teplé přeborem pokračuje, dosáhla na sedmou výhru

Ta je sice z posledního místa nedostala, ale alespoň jim přiblížila například předposlední Otročín na rozdíl bodu a Krásné Údolí na body dva.

Výsledky, 8. kolo

Chyše B – Kyselka 4:2 (1:2). Branky: 12. Brejcha Martin, 65. Kratochvíl Alexandr, 71. Ryba Daniel, 81. Vodička Tomáš (PK) – 5. a 13. Hlaváč Josef.

Sadov – Nové Hamry 5:0 (1:0). Branky: 14. , 46. , 59. , 79. a 90. Macek Daniel.

Hájek – Svatava B 1:1 (1:0). Branky: 45. Barth Michal – 63. Szabo Antonín.

Abertamy – Děpoltovice 1:6 (1:2). Branky: 1. Sándor Václav – 33. Kolařík Tomáš, 35. Pachta Jindřich, 47. Slejška Jakub, 56. a 82. Pavlovič Jan, 68. Čech Matěj.

Kolová B – Stanovice 3:0 (2:0). Branky: 33. Kratochvíl Jaroslav, 38. Šebeš František, 85. Bílý Tomáš.

Krásné Údolí – Počerny 1:5 (1:1). Branky: 20. Olejník Pavel – 39. Čolič Dino, 58. Zachariáš Filip, 75. Henčl Lukáš, 87. Petráček Václav, 61. Valta Martin.

Nová Role B – Hroznětín B (nehráno, soupeř se nedostavil k utkání).


Načítám tabulku …