Prakticky jak soutěž pro Stanovice začala, tak i skončila. Vždy v tom měla prsty kontumace, když tentokrát lídr tabulky a půlmistr soutěže musel vzít zavděk alespoň fotbálkem deset na deset, když kolovská rezerva k duelu nepřicestovala. Ani to však nevzalo stanovickému výběru radost z první příčky.

Hroznětín B - Děpoltovice 4:2 (3:0).
PODÍVEJTE SE: Béčko Hroznětína udělalo vítěznou tečku, udolalo Děpoltovice

Na té druhé pak přezimuje béčko Dvorů. To mělo namále na hřišti v žaludové aleji, tedy v Počernech. Tam totiž dvakrát prohrávalo, a nakonec připravilo domácí o senzaci, když tři minuty před koncem vyrovnalo na 3:3. Třetí místo patří Sadovu, který se však loučil s podzimní částí porážkou s Hájkem, se kterým padl 1:2.

Vysoké vítězství si na závěr první části soutěže připsala na konto chyšská rezerva, která potěšila své fanoušky osmibrankovou výhrou nad Novými Hamry, a v tabulce tak přezimuje na čtvrtém místě. Vítězně se loučili o víkendu také fotbalisté Abertam, kteří brali nejen výhru, ale také čisté konto, když porazili Kyselku 4:0.

Ilustrační foto.
Stoprocentní Kynžvart si dokráčel po zásluze pro podzimní titul

Naopak smutné loučení zaznamenal předposlední Otročín, který si na závěr vystřihl derby s Krásným Údolím, s nímž nakonec prohrál 1:2.

Nejlepší muškou se mohl na podzim pochlubit stanovický Václav Klauz, který nasypal soupeřům 23 branek. Na druhém a třetím místě skončili dva kanonýři, kteří dosáhli na sedmnáct vstřelených branek, a to kyselský Matěj Paulus a dvorský Václav Panuška.

Fotbalisté FK Robstav Přeštice porazili v ČFL na domácím hřišti karlovarskou Slavii 3:1.
Soupeř byl lepší, přiznával po porážce v Přešticích Geňo

Výsledky, 12. kolo:

Chyše B – Nové Hamry 8:1 (3:0). Branky: 12. Hustovský Filip, 15. a 21. Korec Roman, 56. Korec Jakub, 61. Klas Kamil, 76. Ježek Patrik, 77. Tavali Václav, 83. Daniš Zdeněk – 53. Kunc Daniel.

Abertamy – Kyselka 4:0 (1:0). Branky: 16. Duda Ondřej, 62. Hanšut Dominik (PK), 67. Antal Roman, 87. Mitterpach Samuel.

Hájek – Sadov 2:1 (1:1). Branky: 2. Kožíšek Jiří, 80. Bahleda Tomáš (PK) – 7. Kavka Filip.

Počerny – Dvory B 3:3 (1:0). Branky: 14. Valta Martin, 85. Petráček Václav, 82. Sluka Pavel – 59. Panuška Václav, 62. Sivák Vojtěch, 89. Zrzavecký Pavel.

Otročín – Krásné Údolí 1:2 (1:1). Branky: 43. Mydloch Slávek – 4. Olejník Pavel, 64. Fridel Tomáš.

Stanovice – Kolová B (nehráno).


Načítám tabulku ...